Górskiego w Gdańsku – mieszkania na wynajem

03.06.2022

Górskiego to nowe osiedle oddane do użytku, w którym znajdują się 204 lokale przeznaczone na wynajem długoterminowy.

 

Górskiego

 

Osiedle zlokalizowane pod adresem Górskiego 6/8/10/12 znajduje się w Gdańsku Oliwie. Przeznaczone jest na wynajem długoterminowy. Zostało wybudowane przez Zeitgeist Asset Management pod autorską marką „Home by Zeitgeist”, która wprowadza nowoczesny model najmu instytucjonalnego: w bezpiecznej i stabilnej formie, obsługiwany online, bez prowizji oraz udziału osób trzecich.

– Najem instytucjonalny, bardzo popularny na Zachodzie, w Polsce dopiero się rozpowszechnia. Mieszkania szybko zdobywają klientów, bo dobra cena idzie w parze z wysokim standardem lokali, klarowną umową i opieką właściciela nad całością budynków czy osiedli – tłumaczy Peter Noack, CEO Zeitgeist Asset Management.

W 4- i 5-piętrowych budynkach osiedla Górskiego znajdują się 204 lokale, dwu- lub trzypokojowe, o powierzchni od 35 do 68 m². Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w drewniane podłogi, nowoczesny sprzęt AGD (pralki, zmywarki, piekarniki, okapy). Łazienki są zaś w wersji z wanną lub prysznicem z niskim progiem. Lokale mają balkony, loggie lub tarasy. Najemcy mieszkań z orientacją południową będą mieli widok na Park Oliwski. Z najwyższych pięter widać również Morze Bałtyckie, które w prostej linii oddalone jest o ok. 1500 m.

 

Górskiego

 

Do każdego z lokali przydzielona jest własna komórka lokatorska. Wewnątrz osiedla znajduje się też łącznie 246 miejsc parkingowych zlokalizowanych przed blokami oraz w garażu podziemnym, w którym ma powstać m.in. 20 stacji ładujących samochody elektryczne. Inwestor chce udostępnić dodatkowe punkty z energią elektryczną także przed budynkami. Dla rowerzystów zaś przewidziano specjalne stojaki oraz zamykaną rowerownię. Zaplanowano także montaż na dachach paneli fotowoltaicznych. Teren osiedla został zazieleniony, powstały alejki, ławki, place zabaw.

Osiedle Górskiego zlokalizowane jest w odległości 300 m od stacji kolejki SKM Gdańsk Oliwa oraz przystanków autobusowych.

 

Górskiego

 

Koncept nowoczesnego najmu Home by Zeitgeist oparty jest na wykorzystaniu platformy online home.re, przez którą zarówno lokatorzy, jak i firmy wynajmujące mieszkania dla swoich pracowników będą mogli załatwiać wszystkie formalności i kontaktować się z operatorem. Od podpisania umowy, przez umawianie spotkań, po obsługę rachunków czy zgłaszanie usterek. Obsługa techniczna, która znajduje się na miejscu, będzie miała możliwość szybkiej reakcji na zgłaszane wnioski.

 

Oddane do użytku osiedle w Gdańsku wybudowane zostało dla Zeitgeist AM przez dewelopera BMC. W proces tworzenia inwestycji zaangażowani byli doradcy z firm JLL oraz DIL Baumanagement, a także kancelaria DWF.

 

Przeczytaj też:

Platynowa Park – nowe mieszkania w Gdańsku

Polski Hak w Gdańsku zostanie zabudowany

Osiedle Via Flora w Gdańsku w II etapie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in