Platynowa Park – nowe mieszkania w Gdańsku

12.05.2022

Platynowa Park będzie kameralnym zespołem dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych powstających pod nową marką Olivia Home.

 

Platynowa Park

 

Platynowa Park to premierowy projekt nowej marki Olivia Home. Otoczony zielenią, kameralny zespół dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych powstaje w granicach dzielnicy Orunia – Św. Wojciech – Lipce. W ofercie znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanym metrażu.

W Platynowa Park znajdzie się w sumie 48 mieszkań. Zostaną one wykończone pod klucz w wysokim standardzie. Lokale dostępne będą w trzech różnych wariantach stylistycznych: skandynawskim (Scandi), japońskim (Japandi) i nowoczesnym (Modern). W ofercie znajdą się także trzy wysokie poziomy standardu wykończenia, różniące się zastosowanymi materiałami.

Duże przeszklenia w mieszkaniach zapewnią naturalne ich doświetlenie oraz widok na zieloną okolicę. Do każdego mieszkania usytuowanego na piętrze przylegać będzie przestronny balkon, a lokale parterowe będą mieć ogródki. Inwestycja dysponować będzie miejscami parkingowymi w halach garażowych, w tym wyposażonymi w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych oraz miejscami naziemnymi. Zaplanowano zarówno strefę relaksu z altaną dostępną dla mieszkańców, łąkę kwietną, karmniki dla ptaków, ogrody deszczowe z roślinami hydrofitowymi, parkingi rowerowe, punkt serwisowania rowerów i hulajnóg oraz plac zabaw.

 

Platynowa Park

 

Platynowa Park wyróżniać się będzie ekologią. W trakcie jej powstania inwestor opiera się na rozwiązaniach pozwalających zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery aż o 60%, a także wykorzysta takie metody budowy, które ograniczają ilość odpadów o 90%.

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa Olivia Home powstaje w nowoczesnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy, z łatwym dojazdem zarówno do śródmieścia Gdańska, jak i do Obwodnicy Trójmiasta. W przyszłości w odległości około 1 km od osiedla znajdzie się planowana stacja kolejowa, realizowana w ramach projektu PKM Południe.

Projekt architektoniczny osiedla przygotowało biuro K&M Design, a za wystrój wnętrz odpowiedzialne jest trójmiejskie biuro projektowe Design Anatomy.

Zakończenie inwestycji planowane jest na II kwartał 2023 r.

 

Platynowa Park

 

Olivia Home to nowa marka koncentrująca się na realizacji inwestycji mieszkaniowych w wygodnych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach, w pierwszej kolejności na terenie Trójmiasta. Dobrano je na podstawie zróżnicowanych potrzeb poszczególnych grup klientów: zakupy na cele mieszkaniowe, inwestycyjne czy second home. Wyróżnikiem w ofercie będą również inwestycje realizowanie w formule „pod klucz”. Deweloper stawia też na wdrażanie nowoczesnych technologii, spełniających wymogi ekologicznego budownictwa.

 

Przeczytaj też:

Polski Hak w Gdańsku zostanie zabudowany

Osiedle Via Flora w Gdańsku w II etapie

Osiedle Latarników w Gdańsku – I etap przed terminem

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in