Osiedle Leśne Wzgórza na warszawskiej Białołęce

28.06.2022

Moris Polska zbuduje osiedle domów u zbiegu ulic Omęckiej i Szamocin. W pierwszym etapie powstanie 61 lokali mieszkalnych, a w drugim 58.

 

Inwestycja Leśne Wzgórza ma prawomocne pozwolenie na budowę. Osiedle powstanie w atrakcyjnej lokalizacji – tuż przy pagórkowatym kompleksie Lasu Białołęki Dworskiej. Projektantem osiedla Leśne Wzgórza, jego inwestorem, generalnym wykonawcą i deweloperem jest spółka Moris Polska.

 

Leśne Wzgórza

 

Połączenie tych czterech czynników dla każdego nabywcy lokalu mieszkalnego stanowi najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań, tj. finansowe, jakościowe, techniczne i organizacyjne. Jest ono bardzo rzadkie w kraju. Z tego też powodu cieszy się bardzo dobrą opinią rynku i ekspertów branży budowlanej. Nasi klienci na każdym etapie budowy będą mieli łatwy i szybki dostęp do każdego specjalisty, czy to spraw formalno-prawnych, czy architektonicznych, czy też technicznych. Będzie to szczególnie ważne dla klientów potrzebujących korekty bazowego projektu układów funkcjonalnych lokali. Jesteśmy otwarci na współtworzenie wnętrz domów wraz z naszymi klientami – opisuje projekt prezes Moris Polska Maurycy Bryła.

 

>>> Ile zapłacimy za najtańsze mieszkania deweloperskie

>>> Mieszkania będą trzymały ceny, ale częściej mogą trafiać się okazje

>>> Niewystarczająca podaż mieszkań napędza inwestycje na rynku europejskim

>>> Zakup mieszkań w Polsce przez cudzoziemców. Ukraińcy na pierwszym miejscu

 

 

Powierzchnie domów, w zależności od typów, będą się zawierały w przedziale od 96 do 149 mkw. Konstrukcja budynków zakłada wykorzystanie takich materiałów, które umożliwią mieszkańcom swobodę aranżacji wnętrz zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Każdy dom będzie miał swoją pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe. Standardowo na parterze znajdzie się kuchnia otwarta na przestrzeń dzienną, hol wejściowy i WC. Na życzenie klientów przewiduje się możliwość rekonfiguracji bazowego układu funkcjonalnego kuchni i przestrzeni dziennej. Na piętrze będą dwa pokoje, garderoba i łazienka. Do dyspozycji właścicieli domów będzie także obszerne poddasze, jako wolna przestrzeń do zagospodarowania według własnych potrzeb. Każdy dom będzie miał garaż na jeden samochód.

 

Leśne Wzgórza

 

W Leśnych Wzgórzach strefy frontowe budynków nie będą grodzone, a więc powstanie wspólna przestrzeń nasyconą zielenią. Wszędzie tam, gdzie nie będzie potrzebny utwardzony grunt dla potrzeb dojazdów do lokali mieszkalnych pojawi się roślinność, a dodatkowo każdy lokal będzie miał prywatny teren zielony.

 

>>> NIK o funkcjonowaniu programu Mieszkanie Plus 2016-2021

>>> Jak pandemia wpłynęła na preferencje mieszkaniowe Polaków? Fakty i mity

>>> Prace remontowe wykonujemy samodzielnie

 

Leśne Wzgórza

 

Czy to prywatnie, czy w życiu publicznym, zawsze podkreślam, że jestem pasjonatem budownictwa i najwyższej jakości w nim. Jako całościowego właściciela Moris Polska projekt Leśnych Wzgórz jest moją osobistą inwestycją. Postawiliśmy w niej na atrakcyjną, nietuzinkową działkę oraz wysoki standard budynków. Nasza firma ma za sobą wiele wygranych przetargów w formule »zaprojektuj i zbuduj«. Za niejedną realizację bywaliśmy uhonorowani różnymi nagrodami branżowymi. Rynek od wielu lat docenia nasz potencjał projektowy, inżynierski, technologiczny i wykonawczy. Nadszedł więc czas na zrealizowanie szerszych ambicji naszej firmy i na nasz całkowicie autorski projekt mieszkaniowy w formule, jaka w Polsce jest niezmiernie rzadka. W rozwiązaniu tym nabywca lokalu na każdym etapie – począwszy od zakupu, a skończywszy na odbiorze technicznym swojego domu – ma łatwy i szybki kontakt zawsze z tym samym podmiotem. W Leśnych Wzgórzach zaoferujemy naszym klientom nie tylko tę właśnie bardzo korzystną formułę, ale także domy z najlepszych materiałów i w standardzie wyższym niż przeciętny na rynku – podsumowuje projekt prezes Maurycy Bryła.

 

Rozpoczęcie budowy etapu pierwszego planuje się w III kwartale 2022 r.

 

Leśne Wzgórza

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.