Zjazd Pomorskiej OIIB

12.05.2021

Od 21 do 24 kwietnia br. odbywał się XX Zjazd Sprawozdawczy Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

 

Zjazd Pomorskiej OIIB

 

Zjazd Pomorskiej OIIB odbywał się z wykorzystaniem do głosowania portalu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Zgodnie z zapisami Regulaminu XX Zjazdu Sprawozdawczego POIIB funkcję przewodniczącego zjazdu pełnił Franciszek Rogowicz, przewodniczący Okręgowej Rady POIIB, a sekretarza – Wiktor Łącki, sekretarz OR POIIB. Do uczestnictwa w zjeździe zostało zaproszonych 111 uprawnionych delegatów, natomiast udział w nim wzięło 80, co dało frekwencję na poziomie 72%. Głosowaniu poddano 9 projektów uchwał, które zostały przyjęte w wyniku jawnego głosowania elektronicznego. Zatwierdzono również wszystkie sprawozdania organów statutowych. Okręgowa Rada Pomorskiej OIIB uzyskała absolutorium za 2020 r., a także uchwalono budżet izby na 2021 r.

Przewodniczący Franciszek Rogowicz wyraził nadzieję, że w 2022 r. wszyscy delegaci będą nareszcie mogli się spotkać bezpośrednio, bo nie ma nic cenniejszego niż wzajemna bliskość, rozmowa i wymiana poglądów bez pośrednictwa komputerów.

 

Przeczytaj też:

Zjazd Mazowieckiej OIIB

Zjazd Lubelskiej OIIB

Zjazd Wielkopolskiej OIIB

Zjazd Podlaskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.