XII Konferencja SKB 2021

12.05.2021

XII Konferencja SKB 2021 „Opis i szacowanie przedmiotu zamówienia na roboty budowlane w świetle postanowień nowej ustawy Prawo zamówień publicznych” odbędzie się online 10–11 czerwca 2021 r.

 

Konferencja SKB

 

XII Konferencja SKB 2021, przeniesiona z terminu marcowego, będzie transmitowana online z Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie.

Tematyka Konferencji Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych „Opis i szacowanie przedmiotu zamówienia na roboty budowlane w świetle postanowień nowej ustawy Prawo zamówień publicznych” jest związana z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz możliwymi zmianami w obowiązujących nadal rozporządzeniach Ministra Infrastruktury, dotyczących opisu i szacowania wartości przedmiotu zamówienia publicznego na roboty budowlane. Na konferencji zostaną zatem przedstawione aktualne zagadnienia związane z:

  • postanowieniami nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, mającymi wpływ na opis i szacowanie wartości przedmiotu zamówienia;
  • propozycją zmian w rozporządzeniach Ministra Infrastruktury dotyczących opisu i szacowania wartości przedmiotu zamówienia na roboty budowlane;
  • zmianami w Prawie budowlanym, które mogą mieć wpływ na opis przedmiotu zamówienia w zamówieniach publicznych;
  • elektronizacją zamówień, w tym aspektów związanych z opisem i szacowaniem wartości przedmiotu zamówienia na roboty budowlane.

 

Fot. stock.adobe/Song_about_summer

 

XII Konferencja SKB będzie szansą na dyskusję, wymianę doświadczeń i szukanie najkorzystniejszych rozwiązań, które powinny być zastosowane w nowych rozporządzeniach dotyczących opisu i szacowania zamówienia na roboty budowlane.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych, ul. Nowogrodzka 31 lok. 327, 00-511 Warszawa, faks 22 826 15 67 lub e-mail: biuro@kosztorysowanie.pl.

 

Więcej na kosztorysowanie.pl

 

 

 

Czytaj też: Wiarygodność ofert a prawo zamówień publicznych

Rozwiązywanie sporów z umów o roboty budowlane zawartych w zamówieniach publicznych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.