Zjazd Lubelskiej OIIB

12.05.2021

XX Zjazd Sprawozdawczy Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odbył się 20–23 kwietnia 2021 r. Wzięło w nim udział 93 delegatów na 102 uprawnionych, co dało frekwencję 91,18%.

 

XX Zjazd Lubelskiej OIIB, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i wprowadzone ograniczenia, odbywał się po raz drugi w trybie zdalnym przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość – systemu informatycznego portalu PIIB.

 

zjazd lubelskiej OIIB

 

Joanna Gieroba, przewodnicząca XX Zjazdu LOIIB, i Jan Ludwik Ziółek, sekretarz zjazdu, podpisują protokół

 

Zgodnie z Regulaminem XX Zjazdu Lubelskiej OIIB funkcję przewodniczącego zjazdu pełniła Joanna Gieroba, przewodnicząca Okręgowej Rady LOIIB, natomiast funkcję sekretarza zjazdu – Jan Ludwik Ziółek, sekretarz OR LOIIB.

Po zalogowaniu się w portalu PIIB delegaci mogli zapoznać się z treścią materiałów zjazdowych i proponowanych uchwał. Zjazd Lubelskiej OIIB przyjął zdecydowaną większością głosów 9 uchwał, m.in. zatwierdzono sprawozdanie Okręgowej Rady LOIIB z działalności w 2020 r. wraz ze sprawozdaniem finansowym i rozliczeniem budżetu za miniony rok, jak również sprawozdania z działalności organów statutowych w ubiegłym roku. Udzielono absolutorium OR Lubelskiej OIIB i przyjęto budżet izby na 2021 r.

 

Urszula Kieller-Zawisza

 

Przeczytaj też:

Zjazd Wielkopolskiej OIIB

Zjazd Podlaskiej OIIB

Zjazd Małopolskiej OIIB

Zjazd Łódzkiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.