Zjazd Małopolskiej OIIB

26.04.2021

Zjazd Małopolskiej OIIB, podobnie jak w zeszłym roku, odbył się w formie zdeterminowanej sytuacją epidemiczną, czyli w trybie zdalnym.

 

15–19 kwietnia 2021r. miał miejsce XX Okręgowy Zjazd Sprawozdawczy Małopolskiej OIIB. Zjazd, podobnie jak w zeszłym roku, odbył się z wykorzystaniem środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość, z wykorzystaniem do głosowania platformy PIIB.
W zjeździe wzięło udział 117 delegatów na 138 uprawnionych, zatem frekwencja wyniosła 84,8%. Za pośrednictwem systemu informatycznego głosowało 111 osób, natomiast 6 osób oddało głosy korzystając z regulaminowej możliwości przysłania do biura izby e-maila lub SMS-a.

 

Zjazd Małopolskiej OIIB

 

Łącznie na zjazd przygotowano dziesięć uchwał i wszystkie zostały przyjęte głosami większości delegatów, a tym samym zatwierdzono sprawozdania wszystkich organów izby, udzielono absolutorium Okręgowej Radzie i przyjęty został budżet Małopolskiej OIIB na 2021 r. Ośmioro delegatów skorzystało z możliwości składania wniosków, których łącznie wpłynęło trzynaście i dotyczyły bardzo zróżnicowanych tematów. Wszystkie wnioski zostaną skierowane do rozpatrzenia przez Okręgową Radę Małopolskiej OIIB na jej najbliższym zebraniu.

 

Elżbieta Gabryś, sekretarz Okręgowej Rady Małopolskiej OIIB

 

Czytaj także:

Zjazd Łódzkiej OIIB

Zjazd Kujawsko-Pomorskiej OIIB

Zjazd Dolnośląskiej OIIB

Zjazd Podkarpackiej OIIB

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.