Zjazd Łódzkiej OIIB

26.04.2021

XX Okręgowy Zjazd Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, w związku z obecną sytuacją epidemiczną i związanymi z nią ograniczeniami, po raz drugi w historii izby odbył się w trybie zdalnym.

 

Zjazd Łódzkiej OIIB

 

W zjeździe Łódzkiej OIIB odbywającym się 18–20 kwietnia 2021 r. wzięło udział 96 delegatów na 102 uprawnionych, co dało frekwencję 94,12% i oznaczało jego prawomocność.

Po zalogowaniu się w Portalu PIIB delegaci mogli zapoznać się z treścią materiałów zjazdowych i proponowanych uchwał, zagłosować, a także złożyć wnioski.

Zjazd Łódzkiej OIIB przyjął 12 uchwał zdecydowaną większością głosów (zostały one podjęte z poparciem od 91,66 do 100%). Zatwierdzono regulamin i porządek obrad zjazdu oraz sprawozdania organów statutowych, a Okręgowa Rada ŁOIIB uzyskała absolutorium za 2020 r., uchwalono także budżet na 2021 r. Ustalono liczbę członków OKK i OSD oraz potwierdzono objęcie mandatu delegata ŁOIIB na Krajowy Zjazd PIIB. Wpłynęło również 11 wniosków, które zostały skierowane do rozpatrzenia przez Okręgową Radę ŁOIIB.

Zjazd odbył się pod przewodnictwem Jacka Szera – p.o. przewodniczącego OR ŁOIIB, a funkcję sekretarza sprawował Grzegorz Rakowski – sekretarz OR ŁOIIB.

 

Renata Włostowska

 

Przeczytaj też:

Zjazd Kujawsko-Pomorskiej OIIB

Zjazd Dolnośląskiej OIIB

Zjazd Podkarpackiej OIIB

Zjazd Opolskiej OIIB

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.