Zjazd Mazowieckiej OIIB

12.05.2021

Tegoroczny Zjazd Sprawozdawczy Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odbył się w trybie zdalnym.

 

Zjazd Mazowieckiej OIIB

 

Dla ułatwienia uczestnictwa w nim i możliwości udziału w głosowaniu Zjazd Mazowieckiej OIIB trwał od 21 do 23 kwietnia. Frekwencja była bardzo wysoka – na 130 osób uprawnionych w zjeździe udział wzięło 121 delegatek i delegatów.

Delegaci po zalogowaniu się na indywidualne konto PIIB mogli wysłuchać wystąpienia Romana Lulisa, przewodniczącego Okręgowej Rady MOIIB, który podsumował trudny rok działalności izby. Ograniczenia wynikające z obostrzeń pandemicznych zmusiły organy MOIIB do zmiany sposobu pracy oraz spowodowały konieczność odwołania wielu izbowych wydarzeń.

Przewodniczący pozostałych organów przedstawili sprawozdania z ich działalności. Każdy delegat mógł oddać głos na poszczególne uchwały zjazdowe w dowolnym czasie w wymienionym terminie. Zdecydowaną większością głosów przyjęto wszystkie przedstawione uchwały, w tym sprawozdanie Okręgowej Rady MOIIB z jej działalności w 2020 r., sprawozdanie finansowe za rok 2020, plan pracy i budżet na rok 2021. Zjazd Mazowieckiej OIIB uchwałami przyjął sprawozdania OR, OSD, OROZ i OKK MOIIB. Na wniosek okręgowej komisji rewizyjnej delegaci udzielili Okręgowej Radzie MOIIB absolutorium. W czasie trwania zjazdu złożono także 13 wniosków.

 

Andrzej Wasilewski

zastępca sekretarza OR Mazowieckiej OIIB

 

Czytaj także:

Zjazd Lubelskiej OIIB

Zjazd Wielkopolskiej OIIB

Zjazd Podlaskiej OIIB

Zjazd Małopolskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.