Viva Piastów – nowa inwestycja mieszkaniowa

16.04.2024

Budynek mieszkalny Viva Piastów powstaje niedaleko Warszawy. Powstanie w nim 58 mieszkań. Inwestycja będzie gotowa w I kwartale 2026 r.

 

Viva Piastów

 

Budynek wielorodzinny Viva Piastów jest zlokalizowany przy ulicy Emilii Plater w Piastowie. Jest to inwestycja Totalbud SA, której firma jest jednocześnie deweloperem i generalnym wykonawcą. Budynek ma mieć cztery kondygnacje oraz konstrukcję słupowo-płytową, która ułatwia klientom wprowadzanie ewentualnych korekt układów funkcjonalnych.

W projekcie Viva Piastów ważne było powiązanie architektury wielorodzinnej z jednorodzinną, wraz z zaznaczeniem nowoczesnego charakteru obiektu, a jednocześnie nawiązanie do architektury istniejącej w okolicy zabudowy mieszkaniowej. Budynek powstanie na planie litery „H”. Oprócz podziemnej kondygnacji garażowej na kondygnacjach nadziemnych znajdzie się 58 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 25 do 68 m². Lokale będą miały ponadstandardową wysokość. Przestronne okna wnoszą dużo światła do wnętrz. Na najwyższym piętrze zaprojektowano okna dachowe znacznie zwiększające nasłonecznienie. Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom system monitoringu.

 

Viva Piastów

 

Na parterze znajdą się mieszkania z dużymi ogródkami do 185 m², natomiast lokale na wyższych kondygnacjach wyposażone będą w jeden, dwa, a nawet trzy balkony o powierzchni łącznie nawet 15 m². W mieszkaniach na najwyższych piętrach będzie możliwość urządzenia sobie antresoli. Łatwą komunikację z zapewni znajdująca się w pobliżu stacja SKM.

Stan surowy otwarty budynek osiągnie pod koniec maja 2025 r. Pozwolenie na użytkowanie Viva Piastów uzyska w I kwartale 2026 r.

 

Źródło: Totalbud SA

 

Przeczytaj też:

Milanówek Zdrój – nowe mieszkania pod Warszawą

Avenir – nowe osiedle na warszawskich Włochach

Stacja Wola – ostatni etap inwestycji

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in