Avenir – nowe osiedle na warszawskich Włochach

13.03.2024

Na osiedlu Avenir powstanie 86 mieszkań. Deweloper zaplanował w obiekcie ekologiczne i inteligentne rozwiązania.

 

Avenir

 

Mieszkania na osiedlu Avenir (z franc. przyszłość) są już w sprzedaży. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Wschodu Słońca – na pograniczu Włoch i Ochoty. W ramach Avenir powstanie 86 mieszkań o zróżnicowanym metrażu: od 26 do 139 m² – od kawalerek po pięciopokojowe mieszkania. Budynek ozdobi elewacja łącząca minimalistyczny styl wzbogacony o eleganckie dodatki, m.in. wstawki z lamelami na parterze i przy oknach. Cechować go będą także przeszklona klatka schodowa i duże okna. Avenir wyróżniać będą również duże tarasy, które będą przynależały do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, a cały projekt uzupełnią elementy małej architektury wokół inwestycji. Wewnętrzne części wspólne będą charakteryzować stylowe połączenia kolorystyczne, dekoracyjne panele na ścianach oraz duże przeszklenia. Styl podkreślą także detale w złotym kolorze z numerami mieszkań i pięter.

W Avenir deweloper zadbał o ekologiczne rozwiązania. Powstaną ogród deszczowy, stacja do ładowania samochodów elektrycznych, parking rowerowy, punkt naprawy jednośladów i paczkomat na wyłączny użytek mieszkańców, a także karmniki dla ptaków i domki dla pożytecznych owadów.

 

Avenir

 

Mieszkania będą wyposażone w innowacyjny system automatyki Appartme, który od 2023 r. deweloper wprowadza we wszystkich swoich nowych projektach. Zwiększa on bezpieczeństwo lokalu, a także pozwala oszczędzać energię. Steruje temperaturą, wyłącza dopływ wody w mieszkaniu pod nieobecność właścicieli, chroniąc je przed zalaniem, a także odcina dopływ prądu do gniazdek, kiedy to niezbędne. Pozwala też na wyłączenie światła we wszystkich pokojach po wyjściu z mieszkania. Systemem można zarządzać za pomocą panelu sterującego w lokalu lub na odległość z poziomu smartfona.

Osiedle jest zlokalizowane w bliskiej odległości jednej z głównych arterii Warszawy – Alej Jerozolimskich, dzięki czemu można stąd szybko dojechać do centrum stolicy lub wyjechać z miasta. 12 minut pieszo dzieli Avenir od stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie, skąd dotarcie do ścisłego centrum miasta to kwadrans jazdy pociągiem. 10 min zajmuje dojazd do lotniska Chopina. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy.

Deweloperem inwestycji jest Bouygues Immobilier Polska.

 

Źródło: Bouygues Immobilier Polska

 

Czytaj także:

Stacja Wola – ostatni etap inwestycji

Apartamenty Rytm na warszawskich Kabatach

Rêve – mieszkania w warszawskich Włochach

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in