Milanówek Zdrój – nowe mieszkania pod Warszawą

08.03.2024

Milanówek Zdrój to nowe osiedle, na którym powstanie 13 bloków. Wyróżniać się będzie zielonymi terenami stanowiącymi prawie 50% jego powierzchni.

 

Milanówek Zdrój

 

Rozpoczyna się przedsprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Milanówek Zdrój w podwarszawskim Milanówku. Deweloperem inwestycji jest Trei Real Estate Poland. Osiedle jest zlokalizowane przy ul. Królewskiej. Zostało zaprojektowane tak, aby współgrać z willowym, kameralnym charakterem okolicy. Łącznie w ramach projektu powstanie trzynaście 3-kondygnacyjnych budynków z 410 mieszkaniami o powierzchniach od 29 do 97 m². Każde z nich będzie wyposażone w balkon, taras lub ogródek. Ogródki natomiast, dzięki specjalnym zielonym ogrodzeniom, zapewnią mieszkańcom prywatność. Wszystkie budynki będą usytuowane na podwyższeniach (mieszkania na parterze wyniesione o 1,5 m), tworząc tym samym ciekawy, zróżnicowany krajobraz.

Niewątpliwym wyróżnikiem projektu Milanówek Zdrój będzie zieleń – zasilane oligoceńską wodą zielone tereny będą stanowiły prawie 50% powierzchni osiedla. Ponadto mieszkańcy Milanówka Zdrój będą mogli korzystać z dostępnej w części wspólnej inwestycji tężni, a także cieszyć się widokiem rosnących tam jabłoni.

– Motywem przewodnim naszego najnowszego projektu Milanówek Zdrój jest: przyroda, kameralność i relaks. W częściach wspólnych inwestycji zaplanowaliśmy posadzenie wielu gatunków roślin, w tym ozdobnych jabłoni i różnych gatunków ziół. Zielone będą nawet dachy budynków. Nowością w tego typu projekcie jest z pewnością oddanie do dyspozycji mieszkańców tężni, która nasycać będzie powietrze cennymi mikroelementami – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Niewątpliwym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Niedaleko znajdują się przystanki kilku linii autobusowych, a dojazd do kolejki WKD to dystans zaledwie 5 min samochodem.

 

Milanówek Zdrój to piąta inwestycja mieszkaniowa Trei w Polsce. Ukończone dotąd osiedla to Kraft w Łodzi oraz Bacciarellego 54 we Wrocławiu. W budowie znajduje się projekt w Poznaniu, gdzie powstanie 460 mieszkań z przeznaczeniem na najem instytucjonalny, a także osiedle Blask na łódzkich Bałutach. Spółka planuje kolejne projekty deweloperskie, w tym m.in. w Warszawie oraz we Wrocławiu. Łącznie w perspektywie najbliższych 4 lat deweloper planuje budowę ok. 2500 mieszkań.

 

Źródło: Trei Real Estate Poland

 

Czytaj także:

Apartamenty Rytm na warszawskich Kabatach

Rêve – mieszkania w warszawskich Włochach

Chmielna 75 – nowy projekt mixed-use w Warszawie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in