SEAHall – nowa inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku

12.05.2023

SEAHall to elegancki, 10-pietrowy budynek realizowany w dzielnicy Wrzeszcz Dolny, w którym znajdą się mieszkania i apartamenty.

 

SEAHall

 

SEAHall powstanie przy ul. Hallera 169 w Gdańsku, w pobliżu nadmorskiej plaży w Brzeźnie. Będzie to 11-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami na parterze, z garażem podziemnym i parkingiem naziemnym oraz towarzyszącą infrastrukturą.

Na 10 piętrach znajdzie się 98 lokali. 75 mieszkań będzie miało powierzchnię od 42 do 99 m². Na ostatnich trzech kondygnacjach powstaną 23 apartamenty o powierzchni od 42 do 130 m². Balkony, loggie i tarasy będą mieć metraż od 5 do 33 m², tarasy na ostatniej kondygnacji mieszkalnej – od 8 do 33 m², a indywidualne tarasy dostępne z mieszkań położonych na pierwszym piętrze – od 10 do 49 m². Projekt obejmuje także 9 lokali usługowych, zaprojektowanych w układzie „open space”.

Z zewnątrz budynek SEAHall będzie wyróżniał się elewacją w szlachetnym kolorze, delikatnie mieniącą się w słońcu. Innowacyjnym podejściem do projektowania jest wykorzystanie biżuteryjnego wykończenia balkonów z siatki cięto-ciągnionej. Na parterze, gdzie powstaną lokale usługowe, dominować będzie szkło. Na najwyższych kondygnacjach pojawią się przeszklenia w postaci przesuwnej zabudowy, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli korzystać z przestrzeni balkonów i loggi przez cały rok. Istotnym atutem inwestycji jest duże nasłonecznienie mieszkań i apartamentów.

Inspiracją do tworzenia wnętrz części wspólnych SEAHall była bliskość morza, a jednocześnie nowoczesność wynikająca z zabudowy miejskiej. W wystroju mamy zatem zarówno akcenty materiałowe nawiązujące do natury, jak i wielkomiejską elegancję. Kolorystyka wnętrz utrzymana jest w barwach ziemi.

W SEAHall zaplanowano również ekologiczne i innowacyjne rozwiązania:

  • miejsca postojowe przeznaczone do ładowania samochodów,
  • w hali garażowej możliwość doprowadzenia do niektórych miejsc postojowych instalacji służącej do wolnego ładowania samochodów,
  • stojaki na rowery,
  • woda deszczowa częściowo odprowadzana do ogrodów deszczowych,
  • budynki zaprojektowane zgodnie z najnowszymi warunkami technicznymi w zakresie strat ciepła,
  • urządzone tereny zieleni.

Deweloperem inwestycji jest Allcon Osiedla Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą – Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Projekt architektoniczny przygotowała BJK Architekci Sp. z o.o., natomiast wnętrz – firma Sikora Wnętrza.

 

Przeczytaj też:

Rezydencja Merwede w Gdańsku

Park Gutenberga – nowa inwestycja w Gdańsku

Atrium Oliva II w Gdańsku – ostatni etap

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.