Rezydencja Merwede w Gdańsku

26.09.2022

Rezydencja Merwede zlokalizowana blisko gdańskiej plaży to nowa inwestycja w segmencie apartamentów premium z możliwością wynajmu.

 

Rezydencja Merwede

 

Rezydencja Merwede to nowoczesny, kameralny obiekt, powstający pomiędzy Parkiem im. Ronalda Reagana, a Parkiem Brzeźnieńskim w Gdańsku. Inwestycja jest zlokalizowana w pierwszej linii nadmorskiej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, kilkaset metrów od molo.

Rezydencja Merwede składa się z 4 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych. Powstaną tu 74 eleganckie apartamenty o powierzchni od 26 do 155 m². Będzie się z nich roztaczał widok na plażę i Zatokę Gdańską, dzięki rozległym przeszkleniom oraz przestronnym balkonom i tarasom. Lokale wyróżniać będzie podwyższony standard wykończenia, przez co będą wchodzić w skład segmentu apartamentów premium. Będą one wykończone pod klucz.

 

Rezydencja Merwede

 

Projekt apartamentowca charakteryzuje się kameralną zabudową i klasyczną bryłą. Inwestycję cechować będzie stonowana kolorystyka – dominować tu mają odcienie bieli, szarości oraz drewna, dzięki czemu obiekt będzie współgrać z lokalną, nadmorską zabudową.

Deweloper zdecydował się na podjęcie współpracy z INA Management – operatorem specjalizującym się w obsłudze najmu krótko- i długoterminowego. Z uwagi na bardzo atrakcyjne, nadmorskie położenie i unikatowy charakter samego obiektu, operator zadecydował o włączeniu inwestycji do nowo powstającej sieci My Rest przeznaczonej dla obiektów położonych w wakacyjnych i popularnych lokalizacjach w Polsce. W inwestycji dostępny będzie dział recepcji oraz dział służby pięter.

 

Rezydencja Merwede

 

Deweloperem obiektu jest spółka NDI Development. Rezydencja Merwede ma zostać oddana do użytku w I kwartale 2024 r.

 

Czytaj także:

Park Gutenberga – nowa inwestycja w Gdańsku

Osiedle Gdańska gotowe do odbiorów

Atrium Oliva II w Gdańsku – ostatni etap

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.