Alzare Office – kameralny biurowiec w Gdańsku

26.09.2022

Alzare Office to 6-kondygnacyjny budynek biurowy, który stanie we Wrzeszczu. Do budynku przeprowadzi się inwestor – firma Intuo.

 

Alzare Office

 

Alzare Office uzupełni pierzeję alei Grunwaldzkiej 144 w centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Nowoczesny budynek biurowo-handlowy o powierzchni 2100 m² jest przygotowywany przez spółkę Intuo.

Biurowiec jest zlokalizowany w ścisłym centrum Wrzeszcza, w pobliżu Galerii Bałtyckiej, stacji SKM i PKM, a także przy głównej drodze dojazdowej do lotniska Gdańsk Rębiechowo.

Budynek Alzare Office ma 6 kondygnacji naziemnych, a każda z nich ma powierzchnię 350 m². Obiekt charakteryzuje się interesującą i wpisującą się w otoczenie fasadą, jak również rozległymi przeszkleniami, które zapewnią dostęp do naturalnego światła na całej jego powierzchni.

Wojciech Jaworski – inwestor obiektu zdecydował się przenieść do niego główną siedzibę spółki Intuo. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia Design Atelier.

 

Alzare Office

 

– Wrzeszcz od lat oczarowuje swoją różnorodnością. Z jednej strony jest to willowa dzielnica, wypełniona historyczną zabudową, otoczona majestatycznymi lasami i morenowymi wzgórzami, a z drugiej Wrzeszcz zawsze zapewniał typowo miejską atmosferę, ciągnącą się wzdłuż głównej arterii Trójmiasta. To we Wrzeszczu były sławne domy handlowe Sezam i Neptun, ulubione miejsca zakupów mieszkańców Trójmiasta. Dzielnica wciąż się rozwija, a kolejnym tego dowodem jest przygotowywany obecnie Alzare Office. Doskonale wpisuje się w ideę piętnastominutowego miasta, w którym mieszkańcy dzielnicy nie muszą codziennie pokonywać dużych odległości, aby dostać się do pracy, placówki medycznej czy zrobić codzienne zakupy – komentuje inwestycję arch. Barbara Reiter, współautorka projektu Alzare Office.

Termin oddania do użytku biurowca planowany jest na II połowę 2023 r.

 

Przeczytaj też:

Biurowiec K2 w Gdyni oddany do użytku

LIXA – warszawski kompleks biurowy wchodzi w ostatni etap

MC55 Office – nowy biurowiec w Białymstoku

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.