Osiedle Norweskie w Jamnie

11.09.2018

Wraz z włączeniem z początkiem 2010 r. dawnych sołectw Łabusz i Jamno w granice Koszalina, Jamno stało się atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Przyciąga przestrzeń, zieleń, położenie w pobliżu jeziora.

Osiedle Norweskie firmy Firmus powstaje przy ulicy Gradowej. Docelowo ma się składać z 48 domów. Budowane jest etapowo. 6 pierwszych domów zostało przekazane do zamieszkania jeszcze w ubiegłym roku.

Wraz z domami do użytku została oddana również towarzysząca im infrastruktura, łącznie z ogrodzeniem, uruchamianą pilotem bramą wjazdową, drogą wewnętrzną z jezdnią, chodnikami, oświetleniem. Domy od razu otaczały trawniki i nasadzenia. Obecnie cztery kolejne budynki są ukończone w stanie deweloperskim.

Domy na Osiedlu Norweskim projektowane były głównie z myślą o potrzebach młodych rodzin. Parter to zawsze kuchnia, salon z jadalnią, toaleta, kotłownia z pralnią, garaż oraz taras. Na piętrze rozlokowane są sypialnie , dwie łazienki, balkon. Do minimum została ograniczona powierzchnia komunikacyjna, czyli korytarze i przejścia. Wszystkie pokoje są doświetlone w naturalny sposób.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.