Nowe mieszkania w Zajezdni Wrocław

18.04.2019

Na Nadodrzu we Wrocławiu powstanie nowoczesny budynek mieszkaniowy Zajezdnia Wrocław.

 

 

Bouygues Immobilier Polska przygotowuje realizację nowej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Przy ul. Krętej na Nadodrzu zbuduje 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny o nazwie Zajezdnia Wrocław, w którym znajdzie się 198 mieszkań.

Większość mieszkań w Zajezdni Wrocław stanowić będą jednopokojowe studia o powierzchni 25–27 m². Do większości z nich przynależeć będą balkony. Wyróżniają się wśród nich mieszkania z przeszklonymi wykuszami od ul. Krętej. Dzięki dużym przeszkleniom będą bardzo jasne. Część kawalerek będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. szersze korytarze, więcej miejsca w łazience ).

Zaprojektowano także większe mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni do 56 m², do których na pierwszym piętrze przynależeć będą ogródki o powierzchni do 80 m². Ponadto w budynku przy ul. Krętej zaplanowano reprezentacyjny hol wejściowy, klub mieszkańca, miejsca parkingowe i lokale usługowe w parterze.

Budowa rozpocznie się w drugiej połowie tego roku.

 

 

Czytaj też: Budowa Osiedla Łomianki

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.