Diasfera Łódzka – drugi etap inwestycji

19.05.2021

W nowym budynku zaprojektowano 246 mieszkań oraz 13 lokali handlowo-usługowych. Generalnym wykonawcą inwestycji jest FB Antczak.

 

Diasfera Łódzka to rozpisana na dwa etapy inwestycja o charakterystycznej kamienicznej bryle. W pierwszym etapie, którego realizacja zakończyła się w marcu 2021 r., do użytku oddano 199 mieszkań. Kolejne 24 lokale powstają w ramach rozbudowy tzw. budynku warsztatowego (16 mieszkań ma wydzieloną częścią sypialnianą, mieszkania na parterze mają ogródki lokatorskie, wszystkie znajdują się od strony południowej). W drugim etapie powstanie 246 mieszkań.

 

Architektura Diasfery czerpie z najlepszych tradycji łódzkiej urbanistyki. Nawiązująca do kamienicznych zabudowań śródmieścia fasada budynku wyróżnia się regularnymi podziałami frontów oraz elegancką, stonowaną kolorystyką. Nad projektem pracowały trzy zespoły architektów z Łodzi i Poznania. Prace przebiegały w ścisłym porozumieniu z urzędem miasta, w szczególności z biurem miejskiego konserwatora zabytków.

 

diasfera łódzka

Diasfera Łódzka – wizualizacje

 

Zobacz:

Nowy ratusz w Nowym Centrum Łodzi. WIZUALIZACJE

Rewitalizacja kamienic przy Tuwima w Łodzi

New Iron. Oryginalny apartamentowiec w centrum Łodzi

Manu Park – nowe mieszkania w Łodzi

 

FB Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne oraz logistyczno-przemysłowe – m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu czy Kaliszu. Trzy komplementarne segmenty działalności, własne zaplecze produkcyjno-techniczne oraz stabilny i zaufany zespół pozwalają na realizację wymagających projektów inwestycyjnych. Na rynku deweloperskim FB Antczak zbudowała ponad 5 tys. mieszkań i domów w ramach kilkunastu osiedli.

 

Sprawdź: Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.