Zjazd Świętokrzyskiej OIIB

20.05.2021

XX Zjazd Świętokrzyskiej OIIB odbywał się w trybie zdalnym w dniach 17–22 kwietnia br.

XX Okręgowy Zjazd Sprawozdawczy Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, odbył się przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość, za pośrednictwem platformy informatycznej PIIB.

 

Zjazd Świętokrzyskiej OIIB

Dr inż. Stefan Szałkowski, przewodniczący OR Świętokrzyskiej OIIB

 

Na 106 delegatów, upoważnionych do udziału w zjazdach okręgowych w kadencji 2018–2022, w XX zjeździe wzięło udział 81 posiadających czynne i bierne prawo wyborcze. Podjęto 9 uchwał. Delegaci udzielili absolutorium Okręgowej Radzie Świętokrzyskiej OIIB, zatwierdzili sprawozdania organów oraz uchwalili budżet izby na 2022 r.

Zgłoszono 3 wnioski w następujących sprawach:

1. zorganizowania obchodów 20-lecia ŚOIIB w 2022 r.,

2. przeprowadzenia wśród członków ŚOIIB ankiety na temat dotychczasowej działalności izby oraz oczekiwań i możliwości własnego zaangażowania w pracę samorządu zawodowego,

3. podjęcia współpracy z technikami budowlanymi – celem współpracy powinno być między innymi wsparcie przygotowania absolwentów w ubieganiu się o uzyskanie ograniczonych uprawnień budowlanych.

 

Marzena Smoręda

 

Czytaj także:

Zjazd Zachodniopomorskiej OIIB

Zjazd Śląskiej OIIB

Zjazd Lubuskiej OIIB

Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB

Zjazd Pomorskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.