Zjazd Lubuskiej OIIB

20.05.2021

XX Zjazd Lubuskiej OIIB odbył się 12–16 kwietnia 2021 r. przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość w trybie obiegowym i z wykorzystaniem do głosowania portalu PIIB.

 

Zjazd Lubuskiej OIIB

 

Zgodnie z regulaminem XX Okręgowego Zjazdu Sprawozdawczego Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa funkcję jego przewodniczącego pełniła Ewa Bosy – przewodnicząca Okręgowej Rady LOIIB, a sekretarza – Ewa Burnos, zastępca przewodniczącego OR LOIIB. W głosowaniu wzięło udział 78 delegatów na 103 uprawnionych. Frekwencja wyniosła 75,73%.

XX Zjazd Lubuskiej OIIB zatwierdził uchwałami sprawozdania Okręgowej Rady LOIIB, w tym sprawozdanie finansowe za 2020 r. i realizację budżetu w ubiegłym roku, sprawozdania z działalności w 2020 r. Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej, Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego, Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej i Okręgowej Komisji Rewizyjnej LOIIB. Udzielono także absolutorium Okręgowej Radzie LOIIB za ubiegły rok, jak również uchwalono budżet izby na 2021 r. oraz program jej działania w tym roku. Podjęto także uchwałę w sprawie odwołania członka Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej LOIIB.

Podczas zjazdu delegaci wnieśli sześć wniosków. Zostały one przyjęte i skierowane do realizacji: cztery do OR LOIIB i dwa do zjazdu PIIB.

 

Marcin Pabierowski

zastępca sekretarza OR Lubuskiej OIIB

 

Czytaj także:

Zjazd Zachodniopomorskiej OIIB

Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB

Zjazd Pomorskiej OIIB

Zjazd Mazowieckiej OIIB

Zjazd Lubelskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.