Zjazd Śląskiej OIIB

20.05.2021

W związku z utrzymującą się pandemią koronawirusa XX Zjazd Śląskiej OIIB odbył się 19–22 kwietnia br. przy wykorzystaniu systemu informatycznego – portalu PIIB.

 

Zjazd Śląskiej OIIB

 

Przygotowaniem do XX Zjazdu Sprawozdawczego Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i okazją do dyskusji były przedzjazdowe spotkania delegatów. Materiały zjazdowe rozesłano wyprzedzająco tradycyjną pocztą oraz zamieszczono na portalu PIIB. Można było uzyskać wyjaśnienia ich dotyczące, wysyłając zapytanie do Biura ŚlOIIB drogą e-mailową.

Zgodnie z regulaminem przewodniczącym XX Zjazdu Śląskiej OIIB był Roman Karwowski, przewodniczący OR ŚlOIIB, a sekretarzem – Ewa Dworska, sekretarz OR ŚlOIIB. W zjeździe wzięło udział 180 delegatów (frekwencja 87,8%), którzy po zalogowaniu na portalu PIIB przyjęli regulamin zjazdu i porządek obrad oraz podjęli uchwały niezbędne do funkcjonowania izby. Były to uchwały w sprawach: zatwierdzenia sprawozdań z działalności organów statutowych ŚlOIIB za 2020 r., udzielenia absolutorium Okręgowej Radzie ŚlOIIB, uchwalenia Zasad Gospodarki Finansowej na rok 2021 oraz budżetu ŚlOIIB na rok 2021, zmniejszenia składu 3 organów statutowych i uchwała dotycząca obchodów XX-lecia ŚlOIIB. Wszystkie przyjęto zdecydowaną większością głosów. Z 19 wniosków zgłoszonych przez delegatów 16 uzyskało wymagane regulaminem poparcie. Zostaną one rozpatrzone i odpowiednio zakwalifikowane przez OR ŚlOIIB.

 

Maria Świerczyńska

 

Przeczytaj też:

Zjazd Lubuskiej OIIB

Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB

Zjazd Pomorskiej OIIB

Zjazd Mazowieckiej OIIB

Zjazd Zachodniopomorskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.