Manu Park – nowe mieszkania w Łodzi

12.03.2021

Manu Park w Łodzi powstaje w samym sercu Łodzi. Znajdą się tu 142 mieszkania i 10 lokali usługowych.

 

Manu Park

 

Manu Park to inwestycja mieszkaniowa realizowana przy ul. Ogrodowej 4 w centrum Łodzi. Powstaną tu 142 mieszkania i 8 lokali usługowych na 6 kondygnacjach, dodatkowo w projekcie przewidziano 2 lokale użytkowe usytuowane na parterze. Powierzchnia mieszkań wyniesie od 25 do 79 m². Powstanie tu także podziemna hala garażowa.

Nowoczesna bryła Manu Park zapewni maksymalne doświetlenie wnętrz budynku, co ma ogromne znaczenie dla przyszłych mieszkańców. Atrakcyjność inwestycji podnoszą duże przeszklenia, przestronne loggie dostępne już od pierwszego piętra oraz tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta. Cała okolica jest przykładem udanego połączenia starej architektury z nowymi inwestycjami, które świetnie wpisują się w rewitalizowaną przestrzeń. Projekt inwestycji został stworzony przez pracownię Design Lab Group, która zdołała połączyć funkcjonalność z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi, a także z dbałością o detale i estetykę.

 

Manu Park

 

Budowa obiektu rozpoczęła się w IV kwartale 2020 r., a zakończy się w IV kwartale 2022 r.

Deweloperem jest Real Development Group. We współpracy z firmą doradczą Upper Finance firma pozyskała finansowanie na realizację inwestycji.

 

Przeczytaj też:

Leśna Awangarda – osiedle w technologii SYSTEM 3E

Pomysł z Łodzi – budowa mieszkań komunalnych przez deweloperów

Łódzka fabryka Wigencja zostanie zrewitalizowana

 

Zobacz: Produkty budowlane

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.