Budynek HB1820 we Wrocławiu gotowy

19.08.2022

Budynek HB1820 we Wrocławiu został ukończony. Nowoczesna bryła kryje wnętrza w stylu art deco oraz lustra Oskara Zięty.

 

Budynek HB1820

 

Budynek HB1820 powstał przy ul. Haukego-Bosaka 18–20 na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Jego elewacja została podświetlona i ozdobiona odpowiednimi detalami, dzięki czemu obiekt zachowuje stylistyczną łączność z sąsiadującą zabudową historyczną. Zastosowane rozwiązania, takie jak podział fasady czy wielkość okien, pozwoliły dopasować budynek do charakteru okolicznej zabudowy. Na elewacji frontowej wykonano wertykalną zieloną ścianę. Z okien najwyższych kondygnacji roztacza się widok na panoramę centrum Wrocławia.

Budynek mieszkalny HB1820 ma 7 kondygnacji, na których znajduje się 96 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i wielkości od 26 do 100 m². Wyróżnikiem inwestycji są reprezentacyjne lobby z recepcją oraz przestrzenie wspólne z lustrami Oskara Zięty. Wnętrza zaprojektowano w stylu art deco. Budynek ma panoramiczne okna oraz 14 prywatnych ogrodów i tarasów. Na terenie inwestycji znajduje się również dwupoziomowa hala garażowa z 115 miejscami parkingowymi. Dwie klatki schodowe wyposażono w nowoczesne i ciche windy. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z gotowej infrastruktury, która umożliwi samodzielny montaż klimatyzacji. Każdy apartament ma drzwi antywłamaniowe. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.

 

Budynek HB1820

 

Budynek HB1820 położony jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, placu Dominikańskiego i placu Grunwaldzkiego. W kilka minut można dotrzeć na Dworzec PKP i PKS. Kilkunastominutowy spacer dzieli inwestycję od terenów rekreacyjnych nad rzeką Oławą czy bulwarów nad Odrą.

Deweloperem inwestycji jest Eiffage Immobilier Polska (EIP), a jej wykonawcą – Eiffage Polska Budownictwo (EPB). Projekt architektoniczny przygotowała wrocławska pracownia Panda Studio.

HB1820 to druga we Wrocławiu, po Atmo na Kępie Mieszczańskiej, inwestycja mieszkaniowa dewelopera Eiffage Immobilier Polska.

 

Przeczytaj też:

Planty Racławickie we Wrocławiu – rusza sprzedaż mieszkań

Sienkiewicza Residence – nowa inwestycja we Wrocławiu

Liviny – nowe osiedle we Wrocławiu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in