Liviny – nowe osiedle we Wrocławiu

02.02.2022

Rusza budowa osiedla Liviny – minimalistycznych domów o kameralnym charakterze w spokojnych Iwinach.

 

Liviny

 

Liviny to szereg eleganckich biało-antracytowych domów utrzymanych w minimalistycznym klimacie. Nazwa osiedla pochodzi od połączenia słów living (z ang. mieszkać) i Iwiny – wsi pod Wrocławiem, w której powstaje.

87 domów o powierzchni od 121 do 129 m² i liczbie pokoi od 4 do 5 będzie położonych na dużych działkach – do 500 m². Budynki będą otoczone ogródkami, znajdą się przy nich miejsca postojowe oraz garaże. W pierwszym etapie osiedla powstanie 16 domów.

Elewacje domów Liviny będą charakteryzować duże przeszklenia, dzięki którym do każdego pomieszczenia dotrze odpowiednio dużo światła dziennego. Każdy budynek będzie miał rolety zewnętrzne na parterze, ogrzewanie podłogowe, instalację pod montaż paneli fotowoltaicznych, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Na osiedlu zaplanowano również poprowadzenie światłowodu.

 

Liviny

 

Osiedle usytuowane jest pomiędzy ulicami Brochowską i Miodową w Iwinach pod Wrocławiem. W pobliżu znajduje się Park Bieńkowicki. Liviny jest dobrze skomunikowanie z centrum oraz Wschodnią Obwodnicą Wrocławia. Wyjazd z osiedla zaplanowano od ulicy Brochowskiej. W pobliżu znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej oraz stacja PKP Iwiny zlokalizowana w odległości 600 m od osiedla. Czas dojazdu do centrum Wrocławia to 7 minut.

Inwestor: Grupa BY MADE. Budowa osiedla rozpocznie się w I kwartale 2022 r. Zakończenie budowy pierwszego etapu zaplanowano na I kwartał 2023 r.

 

Liviny

 

Grupa BY MADE prowadzi także inne inwestycji w rejonie Wrocławia. W Księginicach w toku jest projekt osiedla Hville – domów jednorodzinnych w stylu skandynawskim. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2022 r. W II kwartale 2022 r. zostanie też oddana do użytku flagowa inwestycja dewelopera we Wrocławiu – apartamenty inwestycyjne Legnica 60C położone tuż przy galerii handlowej Magnolia Park, blisko centrum miasta, w Zachodniej Strefie Biznesu.

 

Czytaj także:

Bernardyńska – komfortowe mieszkania we Wrocławiu

Nowy Grabiszyn we Wrocławiu z IV i V etapem

Kaskady Różanki we Wrocławiu w sprzedaży

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in