Kaskady Różanki we Wrocławiu w sprzedaży

18.10.2021

Kaskady Różanki to nowe osiedle powstające we Wrocławiu, niedaleko nadodrzańskich wałów.

 

Kaskady Różanki

 

Kaskady Różanki przy ulicy Chorwackiej otrzymały już prawomocne pozwolenie na budowę – prace nad realizacją osiedla właśnie ruszyły i rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań.

W ramach 6-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego powstanie w sumie 128 lokali o zróżnicowanych metrażach: od kompaktowych kawalerek po przestronne, 95-metrowe. Do wszystkich mieszkań na wyższych piętrach przypisane są balkony lub tarasy, a do tych zlokalizowanych na parterze – ogródki. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W przyziemiu budynku przewidziano powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe.

Niewątpliwą zaletą osiedla Kaskady Różanki jest jego lokalizacja blisko nadodrzańskich wałów, zaledwie 5 km od staromiejskiego rynku. Różanka, w obrębie której powstaje inwestycja, to rozwinięty fragment Wrocławia z rozbudowaną infrastrukturą lokalną oraz komunikacyjną. Dojazd do centrum miasta jedną z wielu linii autobusowych lub tramwajowych zajmuje mniej niż pół godziny, samochodem – kilkanaście minut. Dzięki bliskości ważnych arterii drogowych, można szybko wyjechać z miasta lub dotrzeć do innych dzielnic.

Deweloperem projektu jest Develia. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia GREG.architekci. Zakończenie budowy planowane jest do końca 2022 r. Ceny zaczynają się od 8499 zł brutto za metr kwadratowy.

Develia realizuje we Wrocławiu także inne inwestycje mieszkaniowe, takie jak osiedle Między Parkami oraz Mist House. Niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Reja 55, a w przygotowaniu znajduje się projekt Ogrody Wojszyce.

 

Czytaj także:

Osiedle nad Widawą – nowy projekt we Wrocławiu

Osiedle Nowa Kolejowa we Wrocławiu

Zajezdnia Wrocław oddana do użytku

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.