Budowniczowie polskiego sportu 2006

02.02.2007

Tytuł i statuetka BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU przyznawane są przyznawane są najlepszym instytucjom i firmom, które wcześniej otrzymały tytuł FIRMA NA MEDAL, a także zasłużonym osobom za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz merytoryczne i organizacyjne wspieranie PROGRAMU NA RZECZ ROZWOJU INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ I REKREACYJNEJ W POLSCE.

Tytuł i statuetka BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU przyznawane są przyznawane są najlepszym instytucjom i firmom, które wcześniej otrzymały tytuł FIRMA NA MEDAL, a także zasłużonym osobom za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz merytoryczne i organizacyjne wspieranie PROGRAMU NA RZECZ ROZWOJU INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ I REKREACYJNEJ W POLSCE.

W VII edycja konkursu, którego organizatorem jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej
STATUETKI BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU 2006 otrzymali:
KIPP Projekt Sp. z o. o. i Pan Adrian Górecki Prezes Zarządu za wieloletnie zaangażowanie w rozwój budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce poprzez  projektowanie nowoczesnych obiektów sportowych i rekreacyjnych na obszarze całego kraju, a także za fachowe doradztwo w zakresie planowania inwestycji.
Kärcher Sp. z o.o. i Pan Jacek Olko Dyrektor Zarządu za wieloletnie zaangażowanie w rozwój budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce poprzez dostawę nowoczesnych urządzeń czyszczących do obiektów sportowych i rekreacyjnych na obszarze całego kraju, a także za fachowe doradztwo techniczne i sponsorowanie polskiego sportu.
KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. i Pan Szczepan Gawłowski Prezes Zarządu za wspieranie jako Mecenas Strategiczny PROGRAMU NA RZECZ ROZWOJU INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ, którego celem jest popularyzacja wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i organizacyjnych w zakresie planowania, projektowania, wykonawstwa i zarządzania obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w Polsce.
Statuetka honorowa
Stowarzyszenie PARAFIADA im. św. Józefa Kalasancjusza i Józef Joniec SchP Prezes za wieloletnie zaangażowanie w rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, za organizację Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży oraz opracowanie i realizację zintegrowanego programu edukacji i wychowania poprzez sport.
LAUREACI VII EDYCJI KONKURSU FIRMA NA MEDAL:
Kategoria:
Projektant obiektów sportowych i rekreacyjnych
JW-PROINVEST Sp. z o.o. i Pan dr inż. arch. Jan Wrana Właściciel, Prezes Zarządu za zaangażowanie w rozwój budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce poprzez  projektowanie nowoczesnych obiektów sportowych i rekreacyjnych na obszarze kraju, ze szczególnym uwzględnieniem zrealizowanych projektów: Centrum Dydaktyczno-Sportowego w Łomiankach i Integracyjnego Centrum Dydaktyczno-Sportowego w Józefowie.
Kategoria:
Wykonawca robót specjalistycznych w obiektach sportowych i rekreacyjnych
TOMMEX Żebrowscy Sp.j. i Pan Jan Żebrowski Właściciel za systemy nagłośnieniowe do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe doradztwo techniczne.
KLAFS Sp. z o.o. i Pan Hans Stiebe Dyrektor Generalny, Członek Zarządu za profesjonalną realizację saun Klafs Saunabau GmbH&Co.KG w publicznych i prywatnych obiektach sportowych i rekreacyjnych oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe doradztwo techniczne.
Berndorf Baderbau Sp. z o.o. i Pan Marek Wrzal Prezes Zarządu za pierwsze w Polsce realizacje basenów z zastosowaniem niecek ze stali nierdzewnej oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe doradztwo techniczne.
Lilleheden Sp. z o.o. i Pan Marek Ciesielski Dyrektor Zarządzający za profesjonalne wykonawstwo wielkowymiarowych konstrukcji z drewna klejonego oraz fachowe doradztwo techniczne w zakresie ich projektowania, montażu i serwisu, a także za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce.

{mospagebreak}
Kategoria
Kompleksowe realizacje obiektów sportowych i rekreacyjnych
TAMEX Obiekty Sportowe Sp. z o. o. i Pan Konrad Sobecki Właściciel za kompleksowe realizacje obiektów sportowych i rekreacyjnych, boisk piłkarskich, kortów i hal tenisowych, przyszkolnych boisk wielozadaniowych oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym  fachowe doradztwo techniczne.
Kategoria:
Producent materiałów i urządzeń dla obiektów sportowych i rekreacyjnych
BASF Construction Chemicals (Schweiz) AG Division CONICA Technik i Pan Kazimierz Janczarek Przedstawiciel firmy w Polsce za nowoczesne systemy zewnętrznych nawierzchni sportowych CONIPUR oraz fachowe doradztwo techniczne w zakresie ich projektowania, montażu i eksploatacji, a także za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce.
Firma Produkcyjno-Handlowa „Pesmenpol” i Pan Edward Niepsuj Właściciel za urządzenia sportowe i specjalistyczne wyposażenie do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe doradztwo techniczne.
Knauf Polska Sp. z o.o. i Pan Jarosław Milewski Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy za specjalistyczne systemowe rozwiązania i szeroką gamę produktów przeznaczonych do budowy i modernizacji obiektów sportowych i rekreacyjnych, w szczególności: za ekologiczne płyty cementowe AQUAPANEL, niepalne i odporne na działania mechaniczne płyty g-k o podwyższonej twardości – DIAMANT do obiektów sportowych, szkół i hoteli oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe, na wysokim poziomie doradztwo techniczne.
ANDREWEX Andrzej Opłatek i Pan Andrzej Opłatek Właściciel za produkcję konstrukcji z drewna klejonego warstwowo oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe, na wysokim poziomie doradztwo techniczne.
Kategoria:
Inwestor obiektów sportowych i rekreacyjnych
Gmina Stare Miasto i Pan Ryszard Nawrocki Wójt Gminy za inicjatywę budowy Gminnej Środowiskowej Sali Gimnastycznej wraz z kompleksem boisk w Gminie Stare Miasto, a tym samym za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce i działania na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Miasto Sanok i Pan Wojciech Blecharczyk Burmistrz Miasta za inicjatywę budowy Hali Sportowo-Widowiskowej z lodowiskiem  pn. ‚Arena Sanok’ Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Gmina Rzeczyca i Pan Marek Pałasz Wójt Gminy za inicjatywę budowy Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej w Gminie Rzeczyca, pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej i wzorowe wykorzystanie środków na budowę i wyposażenie obiektu, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Miasto Gliwice i Pan Zygmunt Frankiewicz Prezydent Miasta za inicjatywę przebudowy i modernizacji sztucznego lodowiska ‚Tafla’ w Gliwicach, a także za działalność na rzecz rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej na terenie Miasta Gliwice, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
{mospagebreak}
Kategoria:
Inwestor prywatny obiektów sportowych i rekreacyjnych
Piramida Sp. z o. o. i Pan Tadeusz Cegliński Prezes Zarządu za obiekt hotelowy kategorii pięciogwiazdkowej z Centrum Spa&Wellness, realizujący rozszerzony program odnowy biologicznej, rekreacji i wypoczynku oraz za wpływ na rozwój infrastruktury rekreacyjnej w Polsce.
Kategoria:
Użytkownik obiektów sportowych i rekreacyjnych
Gminny Ośrodek Sportu w Suchym Lesie i Pan Krzysztof Linkowski Dyrektor za efektywne zarządzanie obiektami sportowymi Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o. o. w Koszalinie i Pan Maciej Baranowicz Dyrektor za efektywne zarządzanie obiektami sportowymi Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie, modernizację istniejącej pływalni, budowę skateparku, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach i Pan Zbigniew Wisiecki Dyrektor za efektywne zarządzanie obiektami sportowymi OSiR w Suwałkach oraz infrastrukturą rekreacyjną: Ośrodkiem Żeglarskim nad zalewem „Arkadia” i Bazą Żeglarską nad jeziorem Wigry w Starym Folwarku, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku i Pan dr Damian Delekta Dyrektor za efektywne zarządzanie obiektami sportowymi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej i Pan Ireneusz Maksymowicz Dyrektor za efektywne zarządzanie obiektami sportowymi Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, a także za działalność na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, a tym samym na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczeństwa lokalnego.
Źródło: http://www.pkis.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.