ALSTAL liderem wśród pracodawców w Polsce według rankingu Forbes

08.05.2023

ALSTAL Grupa Budowlana została wyróżniona w corocznym rankingu “Best Employers”, przygotowanym przez magazyn Forbes. W tym roku organizatorzy zwracali szczególną uwagę na kwestię zapewnienia dodatkowego poczucia bezpieczeństwa dla pracowników, która w ostatnim, wyjątkowym czasie zyskała na znaczeniu. Stworzenie niemalże doskonałych warunków pracy i dbałość o dobro pracowników – to ogromna rola pracodawców podkreślana przez Forbsa.

 

Ranking “Best Employers” Forbesa to coroczne zestawienie najlepszych pracodawców na świecie. W Polsce ALSTAL został wyróżniony spośród 300 pracodawców, zajmując siódme miejsce w branży budowlanej. Zestawienie jest uznawane jako jedno z najbardziej prestiżowych i wiarygodnych informacji, które pochodzą od samych pracowników firm w anonimowej formie. Listę we współpracy z Forbesem przygotował zespół Statisty, opierając się na obszernej analizie m.in. czasopism specjalistycznych oraz informacji udostępnianych przez stowarzyszenia branżowe oraz instytucje badań gospodarczych. Forbes w tym roku oceniał firmy w siedmiu głównych obszarach, a były to: wizerunek i wzrost, rozwój i perspektywy, relacje między pracownikami i zarządzanie, płaca, warunki pracy i sprzęt, zrównoważony rozwój, zrównoważony rozwój oraz obciążenie pracą.

 

Pracownicy ALSTAL docenili nowoczesne i dostosowane do wykonywanych zadań biura w oddziałach w całej Polsce, a także oceniali bezpieczeństwo miejsca pracy pod kątem stabilności. Pracownicy korzystnie wypowiedzieli się również o polityce urlopowej firmy oraz godzinach pracy – to jedno
z istotniejszych elementów tworzenia miejsc pracy. W kategorii “Relacje” warto podkreślić, że pracownicy ALSTAL pozytywnie wypowiedzieli się na temat atmosfery panującej w firmie oraz tzw. “klimacie zaufania i uczciwości”. Forbes zbadał również czy firma ma jasno określone i przestrzegane kryteria awansu zawodowego oraz programy szkoleń, a co za tym idzie czy wynagrodzenia odzwierciedlają odpowiedzialność wykonywanej pracy. Na końcu pracownicy odpowiedzieli na pytania dotyczące zrównoważonego rozwoju, czyli polityki społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym przypadku ALSTAL może pochwalić się wspieraniem lokalnych sportowych drużyn np. klubu żużlowego KS Toruń oraz żeńskiego zespołu siatkarskiego KS Pałac Bydgoszcz.

 

Wyróżnienie w tak prestiżowym rankingu jest dowodem na to, że ALSTAL jest miejscem, gdzie pracownicy mają możliwość osiągnąć pełny potencjał, by realizować założenia swojej ścieżki zawodowej. Hasła takie jak: bezpieczeństwo i stabilność zawsze będą charakteryzowały ALSTAL wśród pracowników.

ALSTAL

O ALSTAL Grupa Budowlana

ALSTAL Grupa Budowlana to bydgoska rodzinna firma budowlana ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego. Od 47 lat specjalizuje się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, biurowych, sportowo-rekreacyjnych, basenowych, szpitalnych, energetycznych. Prowadzi także renowację zabytków. Działalność firmy została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, przez co ALSTAL jest posiadaczem Godła Teraz Polska.

 

Materiał promocyjny firmy ALSTAL Grupa Budowlana

 

>>> Basen na Miedzyniu w Bydgoszczy na ukończeniu

>>> Koleje Wielkopolskie z nowym PUT w Węgrowcu

>>> Termy w Poddębicach – zakończono inwestycję

>>> Szkoła muzyczna nr 1 w Warszawie. Rozwiązania akustyczne, ZDJĘCIA siedziby po remoncie

>>> Opera Śląska zostanie wyremontowana

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in