Rusza budowa osiedla Trio Park we Wrocławiu

01.08.2023

To kolejna inwestycja mieszkaniowa firmy Marvipol Development. Generalnym wykonawcą prac została firma ALSTAL Grupa Budowlana.

 

Trio Park

 

Trio Park będzie budowane w dzielnicy Klecina przy ulicy Dożynkowej. Jest to atrakcyjna i dobrze skomunikowana lokalizacja, blisko Parku Grabiszyńskiego oraz Parku Południowego.

W ramach inwestycji powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których znajdzie się 176 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 8 229,08 m2 i kubaturze 40 654,00 m3. Każde mieszkanie będzie miało w standardzie zamontowany system automatyki mieszkaniowej do zdalnego sterowania oświetleniem, wybranymi gniazdkami oraz ogrzewaniem. W budynkach zaprojektowano podziemne garaże. Inwestor zagospodaruje tereny zielone.

 

Trio Park

 

 

Bardzo się cieszę na współpracę z tak profesjonalnym deweloperem, jak Marivpol Development. To nasza kolejna współpraca – w Gdańsku aktualnie realizujemy osiedle Motława Garden. Wraz z zespołem jesteśmy gotowi rozpocząć budowę Trio Park. Jestem przekonany, że dzięki naszej doświadczonej kadrze inżynierskiej, planowo zrealizujemy budowę – mówi Radosław Bodnar, Dyrektor Oddziału Wrocław firmy ALSTAL.

 

Zgodnie z podpisaną umową, budowa ma się zakończyć w 2025 roku. Generalny wykonawca inwestycji – ALSTAL Grupa Budowlana ma bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i współpracy z największymi polskimi deweloperami. Bydgoska firma aktualnie realizuje budowę osiedla Ceglana Park w Katowicach, osiedla Zbożowa w Gdyni, a także wspólnie z Marvipol Development realizuje budowę osiedla Motława Garden w Gdańsku.

 

Materiał promocyjny firmy ALSTAL Grupa Budowlana

 

>>> Sady nad Zieloną we Wrocławiu – kolejny etap

>>> Awipolis – IV etap wrocławskiego osiedla

>>> Legnicka Residence – nowe mieszkania we Wrocławiu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in