Legnicka Residence – nowe mieszkania we Wrocławiu

24.05.2023

Legnicka Residence powstaje w okolicy placu Strzegomskiego. W budynku znajdzie się 238 ekologicznych mieszkań klasy premium.

 

Legnicka Residence

 

Przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu powstaje nowoczesna i ekologiczna inwestycja mieszkaniowa Legnicka Residence.

W Legnicka Residence znajdzie się 238 mieszkań o podwyższonym standardzie. Lokale będą mieć od 1 do 5 pokoi i powierzchnię od 26,84 do 116,87 m². Do każdego z nich będzie należał ogród, balkon, loggia lub taras, a największe lokale będą miały nawet 2 loggie i balkon. W części mieszkań zaplanowano także wydzieloną kuchnię. O dobre nasłonecznienie mieszkań zadbano, projektując w każdym mieszkaniu okna typu portfenetr. Dodatkowo wszystkie lokale będą wyposażone w instalację przygotowaną pod montaż klimatyzacji.

W Legnicka Residence powstanie reprezentacyjne lobby wejściowe oraz strefa fitness. Elementem charakterystycznym budynku będzie elegancka elewacja pokryta płytą klinkierową. Kontynuacją tego stylu we wnętrzach staną się tapety, okładziny, a także panele w kolorze drewna. Elementy drewnopodobne to nie tylko stylowy element dekoracyjny, ale także nawiązanie do ekologicznego charakteru inwestycji. Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne, a w częściach wspólnych – energooszczędne oświetlenie LED z czujkami zmierzchowymi oraz czujkami ruchu.

W dwupoziomowej hali garażowej będzie blisko 200 miejsc dla samochodów. Znajdą się tam też komórki lokatorskie oraz rowerownia dla mieszkańców. Zagospodarowany zostanie również na nowo pobliski skwer miejski.

Legnicka Residence powstanie nieopodal zachodniego centrum biznesu zlokalizowanego pomiędzy ulicą Robotniczą a Strzegomską. 10 minut spacerem dzieli budynek od stacji Wrocław Mikołajów, natomiast od rynku – trzy przystanki tramwajowe. Do dworca głównego czy na lotnisko można dojechać samochodem odpowiednio w 10 i 15 minut.

Za generalne wykonawstwo i sprzedaż inwestycji odpowiada Grupa ROBYG.

 

Legnicka Residence

 

W I kwartale 2023 r. ROBYG, należący do Grupy TAG Immobilien, przekazał klientom 484 lokale w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Łącznie w pierwszych trzech miesiącach 2023 r. Grupa TAG Immobilien sprzedała na rynku polskim 814 mieszkań i przekazała klientom ponad 578 lokali (wraz z mieszkaniami na wynajem).

 

Przeczytaj też:

Budynek HB1820 we Wrocławiu gotowy

Pierwsza Dzielnica – katowickie osiedle w budowie

WIMA Widzewska Manufaktura – wielofunkcyjny kompleks w Łodzi

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in