Awipolis – IV etap wrocławskiego osiedla

20.06.2023

Awipolis jest kompleksowo zagospodarowanym osiedlem na Oporowie we Wrocławiu. Do sprzedaży trafiły mieszkania w IV etapie.

 

Awipolis

 

Awipolis zlokalizowane jest u zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej we Wrocławiu. W sprzedaży są mieszkania w kolejnym, czwartym etapie inwestycji, w ramach którego do dyspozycji potencjalnych nabywców oddano 186 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Są to lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o powierzchni od 34 do 83 m³. Mieszkania charakteryzuje funkcjonalny układ zwiększający elastyczność aranżacyjną, obecność balkonu lub tarasu, a w przypadku lokali na najwyższej kondygnacji – sufity ze skosami od 2,6 aż do 4,5 m.

Deweloperem Awipolis jest Archicom. Firma niezmiennie hołduje koncepcji miast 15-minutowych, w myśl której projektuje swoje osiedla, w tym również Awipolis. W związku z tym mieszkańcy osiedla mogą liczyć na dostęp do licznych lokali handlowo-usługowych, w tym sklepu convenience, marketów, punktu odbioru przesyłek oraz automatów paczkowych. W pobliżu nieustannie rozwija się siatka linii komunikacji miejskiej, która obejmuje 9 przystanków autobusowych, 3 linie tramwajowe i stację kolejową.

 

Awipolis

 

Osiedle usytuowane jest w pobliżu terenów zielonych. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się zielony Park Grabiszyński i trasa wzdłuż Ślęzy w Lasku Oporowskim. W pobliżu jest także kąpielisko oraz Park Mamuta.

Do użytku mieszkańców Awipolis oddano klub fitness, a w kolejnym etapie inwestycji powstanie również Klub Mieszkańca. Oprócz funkcjonalnych kuchni i łazienki będzie składał się ze strefy relaksu z projektorem, dostępem do Internetu i zabawkami dla najmłodszych oraz strefy ciszy umożliwiającej efektywną pracę lub naukę w komfortowych warunkach. Na osiedlu znajdą się 3 place zabaw z drewnianymi, w pełni bezpiecznymi przyrządami.

W drugiej połowie 2023 r. wystartuje sprzedaż ostatniego etapu, w ramach którego znajdzie się zaledwie 56 lokali.

 

Źródło: Archicom

 

Przeczytaj też:

Legnicka Residence – nowe mieszkania we Wrocławiu

Jak zmieniła się sytuacja mieszkaniowa w Polsce po 18 latach w UE

Sprzedaż mieszkań deweloperskich w I kw. 2023 r. daje nadzieję na poprawę koniunktury

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in