Inwestycja Happy Valley w Szklarskiej Porębie

01.08.2023

 

Kompleks Happy Valley powstaje przy ul. Dolnej w Szklarskiej Porębie i będzie składał się z dwóch obiektów: czterogwiazdkowego hotelu HolidayInn Resort oraz hotelu wysokiego standardu HI Apartments. Projekt architektoniczny wykonało Studio Q2 z Wrocławia, które poprzez wykorzystanie do wykończenia elewacji drewna i kamieni nawiązło do sudeckiego stylu zabudowy. Nadzór nad realizacją prac sprawuje firma Tremend. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PORR. Otwarcie Happy Valley zaplanowano na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2023 roku.

 

Happy Valley

 

W połowie 2023 r. na ukończeniu jest I etap inwestycji, czyli 157 stylowo urządzonych apartamentów. Znajdują się one w połączonych ze sobą budynkach: 87 apartamentów w HolidayInn Resort i 70 w HI Apartments. W części wspólnej zaprojektowano restaurację, lobby bar, strefę spa&wellness, suchą i mokrą saunę, dwa baseny (kryty oraz zewnętrzny w stylu infinity, z którego roztacza się widok na góry), siłownię, pokój zabaw dla dzieci. Zaplanowano również wybieg dla psów.

 

Happy Valley

 

W przyszłości powstaną w tej lokalizacji kolejne obiekty – między innymi  hotel w standardzie pięciogwiazdkowym. Znajdzie się w nim 110 apartamentów i liczne atrakcje np. whiskey bar, własny browar, restauracja oraz taras do jogi.

 

Materiał promocyjny inwestora

 

>>> Zabytkowy dworzec w Szklarskiej Porębie otwarty po remoncie

>>> Cyrhla Villas – rodzinna osada premium w Zakopanem

>>> Zapach Lasu – nowy obiekt SPA w Karwicy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in