Zapach Lasu – nowy obiekt SPA w Karwicy

23.06.2021

„Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy” to kameralna inwestycja mieszkalno-rehabilitacyjna, która powstaje w gminie Ruciane-Nida.

 

Zapach Lasu

 

„Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy” to pensjonat zaprojektowany w formie trzech kondygnacji nadziemnych (parter, I i II piętro) oraz użytkowego poddasza. Powierzchnia zabudowy wyniesie 1123 m² dla budynku i 200 m² dla tarasów. Część mieszkalna będzie mieć powierzchnię 1613 m², natomiast część pensjonatowa – 1953 m². W „Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy” zostanie uruchomione Centrum Szybkiego Budowania Odporności Organizmu. Będzie mu towarzyszyło Fińskie Centrum Rehabilitacji Kręgosłupa bazujące na technologiach dotąd nieznanych w Polsce.

 

Zapach Lasu

 

Budynek będzie dzielił się na skrzydło wschodnie, łącznik i skrzydło zachodnie. Bryłę zaprojektowano w taki sposób, aby wkomponowała się w istniejącą zieleń i ukształtowanie terenu. Wejście do części mieszkalnej (skrzydło zachodnie) znajdzie się z tyłu obiektu od strony lasu. Wejście do części pensjonatowej (skrzydło wschodnie) będzie w łączniku, w którym znajdzie się duży hall, recepcja i bar kawowy. W skrzydle tym dwa apartamenty będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie lokale mają tarasy wypoczynkowe, loggie lub balkony. Przy obiekcie zostanie wybudowany basen zewnętrzny.

 

Zapach Lasu

 

Elewacja całego parteru wykończona będzie płytami imitującymi kamień łupany zakończony warstwą cegły ceramicznej pełnej. Elewacje pięter I i II wykończone będą jasnym tynkiem, natomiast poddasza – drewnem.

Lokalizacja „Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy” została określona przez National Geographic jako jedno z 20 miejsc na świecie wartych odwiedzenia.

 

Zapach Lasu

Plac budowy „Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy”

 

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Moris Polska sp. z o.o. Inwestorem jest Sun & Snow Real Estate sp. z o.o. Karwica sp.k. Budowę zainicjowano w II kwartale 2021 r., a oddanie do użytku zaplanowano na maj 2022 r.

 

Przeczytaj też:

Waterfront w Gdyni w rozbudowie

Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya – ekskluzywny hotel w Meksyku

Sol Marina – luksusowy kompleks w Gdańsku

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in