Sady nad Zieloną we Wrocławiu – kolejny etap

04.07.2023

Sady nad Zieloną to osiedle, które wchodzi w II etap budowy. Deweloper rozpoczyna sprzedaż 98 nowych mieszkań.

 

Sady nad Zieloną

 

Sady nad Zieloną to kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Blizanowickiej na wrocławskim Księżu Wielkim, położone w pobliżu terenów zielonych i cennych przyrodniczo obszarów Natura 2000. I etap inwestycji został już sprzedany, a w kwietniu 2023 r. rozpoczęła się budowa nowych budynków i sprzedaż mieszkań.

Budowa II etapu osiedla Sady nad Zieloną obejmuje dwa 3-kondygnacyjne budynki z parkingami podziemnymi, klubem mieszkańca ze strefą do ćwiczeń oraz pełną infrastrukturą. Do dyspozycji potencjalnych nabywców oddano 98 mieszkań 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Każde z nich ma balkon, taras lub ogródek. Mieszkania cechują się funkcjonalnością i ustawnością sprzyjającą elastyczności aranżacyjnej. Deweloper zastosował sprawdzone rozwiązania zapewniające optymalne doświetlenie, modelowe proporcje pomieszczeń oraz wyższe mieszkania na ostatnich kondygnacjach – do 2,85 m. Na terenie bezpiecznego, monitorowanego osiedla z kontrolą wjazdu znajdują się także plac zabaw i alejki spacerowe.

 

Sady nad Zieloną

 

Sady nad Zieloną to jedno z najbardziej zielonych osiedli dewelopera – Archicom, zlokalizowane bezpośrednio przy spacerowych groblach, pośród łąk i starodrzewia. Osiedle zostało wpisane w otaczającą je przyrodę. Aby inwestycja stała się spójnym elementem krajobrazu, zadbano o atrakcyjny projekt zieleni w aranżacji terenu, ze szczególną dbałością o gatunki rodzime będące w symbiozie z okoliczną florą. Wizytówką Sadów nad Zieloną będzie przestrzeń w stylu ogrodowym z łąkami kwietnymi, oczkiem wodnym, a także własnym sadem drzew owocowych i krzewów.

Zaledwie kilka minut spaceru dzieli mieszkańców Sadów nad Zieloną od ul. Opolskiej (przedłużenia ul. Krakowskiej), która skupia życie dzielnicy, a także infrastruktury komunikacyjnej – przystanków tramwajowych, autobusowych i stacji roweru miejskiego.

Deweloper osiedla – firma Archicom zrealizowała już we Wrocławiu ponad 216 obiektów, w tym osiedla wieloetapowe, takie jak Olimpia Port czy rewitalizowane Browary Wrocławskie.

 

Źródło: Archicom

 

Czytaj także:

Awipolis – IV etap wrocławskiego osiedla

Legnicka Residence – nowe mieszkania we Wrocławiu

Budynek HB1820 we Wrocławiu gotowy

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in