Park Łódź South II w budowie

24.02.2023

Panattoni Park Łódź South II będzie mieć 57 300 m² powierzchni. Obiekt zlokalizowany będzie w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12.

 

Panattoni Park Łódź South II

 

Panattoni rozpoczął realizację nowej inwestycji w województwie łódzkim – Panattoni Park Łódź South II. Budowa obiektu zaplanowana jest w ramach jednego etapu. Budynek osiągnie wysokość 12 m i będzie mieć powierzchnię 57 300 m². Powstanie kompaktowy obiekt, którego powierzchnię można będzie podzielić między 2–3 najemców.

W ramach Panattoni Park Łódź South II deweloper stawia na liczne rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników, m.in. zapewniając zwiększony dostęp światła czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Z kolei planowany wysoki poziom certyfikacji pozwoli przyszłym klientom dobrze przygotować się na coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące wpływu biznesu na środowisko. Obiekt przejdzie certyfikację środowiskową na poziomie BREEAM Excellent i zostanie wyposażony w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii oraz wody.

Panattoni Park Łódź South II zlokalizowany jest w Polsce Centralnej, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania trasy DK12 z autostradą A1 łączącą północ kraju z południem.

W 2022 r. Panattoni wybudował w regionie łódzkim ponad 350 000 m² powierzchni przemysłowej i rozpoczął realizację kolejnych 96 000 m². W portfolio dewelopera w województwie łódzkim znajduje się w sumie ponad 1,5 mln m² powierzchni.

 

Czytaj także:

Panattoni Park Poznań A2 w realizacji

CTPark Warsaw West – nowa inwestycja magazynowa

Magazyny GLP we Wrocław V Logistics Centre

Rohlig Suus Logistics z magazynem w Bydgoszczy

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in