Osiedle Natura 2 w Wieliszewie – II etap

17.06.2021

Osiedle Natura 2 to kolejna inwestycja mieszkaniowa ARIA Development w Wieliszewie. W II etapie na rynek trafi 80 mieszkań.

 

Osiedle Natura 2

 

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Po ukończeniu osiedla Natura deweloper wprowadził do sprzedaży 80 lokali w 2 budynkach w ramach II etapu osiedla Natura 2. Powierzchnie mieszkań będą wynosiły od 29 do 76 m². Mieszkańcy otrzymają pierwsze klucze pod koniec 2022 r.

 

Osiedle Natura 2

 

Lokale mają być do przestronne i słoneczne, w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe). Na osiedlu powstaną miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej jego części zbudowany zostanie duży plac zabaw. Lokale na parterze będą mieć tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

 

Osiedle Natura 2

 

Osiedle Natura 2 łącznie udostępni 230 mieszkań w 6 budynkach.

Dobry dojazd do stolicy zapewnia pociąg – w odległości 1,5 km od osiedla położona jest stacja SKM.

W 2020 r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie ARIA Development wynosił około 90%.

 

Czytaj także:

Osiedle Latte na Bielanach w Warszawie

Aparté Mokotów w Warszawie – ruszyła sprzedaż mieszkań

Bulwary Praskie w Warszawie – I etap w budowie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in