Osiedle Natura w Wieliszewie – II etap

19.09.2019

Budowa II fazy Osiedla Natura trwała 18 miesięcy. Inwestor rozpoczął już realizację III etapu inwestycji w Wieliszewie.

 

 

Osiedle Natura w Wieliszewie – etap II to dwa czterokondygnacyjne budynki, w których znajduje się łącznie prawie 100 mieszkań. Prace trwały od marca 2018 r. Z końcem roku ARIA Development kończy budowę. Ceny mieszkań zaczynają się od 3890 zł za m².

Inwestycja realizowana jest w trzech etapach przez przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego. Całe osiedle będzie miało ok. 300 mieszkań o powierzchni od 27 do 67 m². W II etapie poprawiono dodatkowo ciągi komunikacje pomiędzy budynkami, a na III zaplanowano realizację kolejnego placu zabaw. Całe osiedle zaprojektowano w standardach energooszczędności.

Od maja br. trwa także budowa dwóch kolejnych budynków Osiedla Natura w ramach III etapu, w których znajdzie się łącznie ponad 100 mieszkań.

 

Firma ARIA Development realizuje również obecnie budowę Osiedla Łomianki. Powstanie tu pięć czterokondygnacyjnych, funkcjonalnych budynków z windami i tarasami. Oddawanie lokali do użytku ma nastąpić pod koniec br.

 

Przeczytaj też: Osiedle Natura nad Zalewem Zegrzyńskim

Grunty inwestycyjne – wzrost cen w sektorze mieszkaniowym

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.