Osiedle Horizon w Gdańsku na ostatnim etapie

11.08.2023

Osiedle Horizon powstaje w gdańskiej Letnicy. Na najwyższym, 17. piętrze znajdą się apartamenty z widokiem na panoramę miasta i Zatokę Gdańską.

 

Osiedle Horizon

 

Osiedle Horizon jest zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku Letnicy. Powstaje ostatni etap tego kompleksu budynków mieszkalno-usługowych o wysokości od 7 do 18 kondygnacji. W ostatniej puli dostępnych jest blisko 100 mieszkań, od 1- do 4-pokojowych, o powierzchni od 25 do 82 m². Każdy lokal będzie miał balkon, loggię lub taras, na których zostanie zamontowane oświetlenie. Ponadto mieszkania zostaną wyposażone w antywłamaniowe drzwi wejściowe, światłowód i naziemną telewizję cyfrową. Na dachu znajdzie się wspólna, zielona strefa rekreacyjna.

Osiedle Horizon jest częściowo ogrodzone, a także objęte monitoringiem i ochroną. Wśród udogodnień mieszkańcy będą mieli m.in. hale garażowe znajdujące się pod każdym budynkiem, wideofony, plac zabaw dla najmłodszych, wydzielone miejsca na rowery na terenie osiedla i w hali garażowej. Ponadto na parterze przewidziano miejsce na lokale usługowe o powierzchni od 26 do ok. 100 m².

Osiedle wyróżnia się wykorzystaniem najnowszych technologii oraz użyciem szlachetnych materiałów wykończeniowych. Z ostatnich pięter budynku roztaczają się natomiast widoki na Zatokę Gdańską i panoramę miasta.

 

Osiedle Horizon

 

Zaletą Letnicy jest jej niewielka odległość od plaży oraz centrum Gdańska, a także dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, dzięki czemu do pozostałych części miasta można dostać się autobusem lub tramwajem.

Wokół osiedla Horizon znajduje się wiele miejsc do rekreacji. Wśród nich należy wyróżnić m.in. liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe, skatepark, plac zabaw i 2 stawy w oddalonym o 10 minut Parku Reagana. Ponadto w pobliżu jest Stadion i Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo.

Deweloperem inwestycji jest Grupa kapitałowa J.W. Construction. Do sprzedaży trafiła już ostatnia pula mieszkań na osiedlu. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec I kwartału 2024 r.

 

Źródło: Grupa kapitałowa J.W. Construction

 

Czytaj także:

GRANARIA w Gdańsku z wiechą

Smolna Sopot – luksusowe apartamenty

Młyny Gdańskie ukończone

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in