Konferencja „Infrastruktura Polska i Budownictwo”

17.02.2021

XII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” odbędzie się 22 czerwca w hotelu Sheraton Grand i będzie organizowana przez Executive Club.

 

Infrastruktura Polska i Budownictwo

 

Podczas konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” eksperci wskażą kluczowe kwestie rozwoju budownictwa, inwestycji drogowych i transportu kolejowego, a także omówią znaczenie nowych technologii oraz ekologicznych rozwiązań dla sektora. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem między innymi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów oraz Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Infrastruktura Polska i Budownictwo

 

Konferencja od pierwszej edycji przyciąga szerokie grono zainteresowanych ze środowiska branżowego. Seria debat pozwala na wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy autorytetami ze świata biznesu i nauki oraz wskazuje najważniejsze zmiany i innowacje, które zrewolucjonizują przyszłość polskiego budownictwie i rynek infrastruktury. Tegoroczna tematyka czterech paneli dyskusyjnych poświęcona będzie obowiązującemu prawu zamówień publicznych, kluczowym decyzjom w modernizacji infrastruktury kolejowej, współpracy sektora publicznego z prywatnymi wykonawcami oraz budownictwu w obliczu zmian klimatu. Zaproszeni do udziału w konferencji to czołowe postaci polskiej gospodarki i wybitni eksperci z zakresu swoich dziedzin, którzy przedstawią opinie dotyczące tych istotnych tematów.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek ,,Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, które trafią do najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży.

 

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatora: executiveclub.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj też: Infrastruktura Polska i Budownictwo – nowa era budownictwa okiem praktyków

Zmiana ustawy o transporcie kolejowym

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in