Infrastruktura Polska i Budownictwo – nowa era budownictwa okiem praktyków

11.03.2020

Podczas XI edycji konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” eksperci przybliżyli aktualne zagadnienia podczas całodniowej serii debat, podzielonych na trzy tematyczne panele dyskusyjne oraz dwa wystąpienia.

 

 

Konferencja „Infrastruktura Polska i Budownictwo” zostało zorganizowane przez Executive Club 3 marca br. w hotelu The Westin Warsaw. Zwieńczeniem była wieczorna gala rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”. Konferencja odbyła się pod patronatem honorowym Ministerstwa Infrastruktury.

Merytoryczna część tegorocznej edycji była okazją do dyskusji na tematy, takie jak: przyszłość inwestycji infrastrukturalnych w perspektywie unijnej 2021–2027, kierunki transformacji cyfrowej w kolei 4.0 oraz działania firm z sektora budowlanego na rzecz zmniejszenia oddziaływania na środowisko. Podsumowano także miniony rok w infrastrukturze i budownictwie, w tym efekty współpracy sektora publicznego oraz prywatnego. Po panelach dyskusyjnych przyszedł czas na główny punkt dnia. Była nim wieczorna gala rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, czyli statuetek, których celem jest nagrodzenie przedsiębiorstw i osób, które swoimi działaniami oraz osiągnięciami wyróżniają się na tle branży. W tym roku wręczono aż 20 statuetek w 9 kategoriach.

Pełna relacja i lista laureatów dostępna jest na stronie: executive-club.com.pl.

 

 

Czytaj też: Zieleń w miastach na nowo

Decyzje administracyjne w projektowaniu inwestycji infrastrukturalnych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in