Centralna Park w Krakowie – budowa VII etapu

01.06.2021

Osiedle Centralna Park w Krakowie zostanie rozbudowane o VII już etap, w którym powstanie 216 mieszkań. Do tej pory powstało tu 800 lokali.

 

Centralna Park

 

Centralna Park to osiedle zlokalizowane przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Właśnie rusza budowa VII fazy osiedla, w której powstanie w sumie 216 lokali o metrażach od 25 do 86 m². Znajdzie się tu szeroki wybór metraży i układów, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Do wszystkich lokali przypisane są balkony, a w przypadku mieszkań położonych na najniższych kondygnacjach – ogródki. W ramach VII etapu osiedla Centralna Park powstanie również 8 lokali usługowych. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano przestronny podziemny garaż z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe. Części wspólne osiedla zostaną wypełnione zielenią i elementami małej architektury.

Ważnym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Do Rynku Głównego można dojechać w przeciągu 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe.

 

Centralna Park

 

Inwestorem jest Develia. Generalnym wykonawcą VII etapu Centralna Park została firma TK BUD. Zakończenie budowy przewidziano na I kwartał 2023 r. Ceny mieszkań w VII etapie zaczynają się od 7950 zł za m².

Dotychczas w pięciu etapach osiedla deweloper wybudował 800 mieszkań. Aktualnie w budowie jest VI i VII etap inwestycji.

 

Przeczytaj także:

Największe biurowce w Krakowie

Ocean Office Park w Krakowie gotowy

Modernizacja wałów przeciwpowodziowych w Krakowie

Dom Medyków w Krakowie zostanie przebudowany na hotel i akademik

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.