Ocean Office Park w Krakowie gotowy

02.03.2021

Pierwszy budynek w ramach kompleksu Ocean Office Park w Krakowie uzyskał zgodę na użytkowanie.

 

Ocean Office Park

 

I etap inwestycji Ocean Office Park, który właśnie uzyskał pozwolenie na użytkowanie, zlokalizowany jest u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej, w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Składa się on z pięciu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Budynek dostarcza przeszło 7,7 tys. GLA. Aktualnie trwa rozbudowa drugiej części budynku A, której ukończenie zaplanowano na II kwartał 2021 r.

Obiekt charakteryzuje się oryginalną architekturą z nawiązującą do kształtu fal elewacją. Zastosowanie niejako podwójnej elewacji ze szkła pozwala nie tylko osiągnąć ciekawy efekt estetyczny, ale przede wszystkim ma duże zalety praktyczne – między innymi podnosi komfort termiczny i akustyczny we wnętrzu.

Dzięki zastosowanym energooszczędnym i ekologicznym rozwiązaniom, I etap Ocean Office Park jest w trakcie procesu certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Dla dodatkowego podniesienia komfortu kompleks będzie wyposażony w system „Integral”, czyli nowoczesne narzędzie technologiczne do zarządzania przestrzenią biurową i samym biurem. Rozwiązanie zapewni najemcom budynków dostęp do kompleksowych jak i spersonalizowanych planów przestrzeni, możliwość rejestracji recepcyjnej, zarządzania salami konferencyjnymi i dostępnymi miejscami parkingowymi.

 

Ocean Office Park

 

Na parkingu, na poziomie -1 i 0 oraz wokół budynku zaplanowano ponad 120 miejsc parkingowych. Powstały także miejsca postojowe dla rowerów oraz rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów (szatnie i prysznice). Przed głównym wejściem pojawi się zaaranżowany pas zieleni z elementami małej architektury oraz strefami wypoczynku i relaksu. W kompleksie znajda się także liczne lokale gastronomiczne i usługowe.

Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Ocean Office Park to inwestycja biurowa, która w ramach planowanych czterech etapów dostarczy blisko 53 tys. GLA. Deweloperem projektu jest Cavatina Holding.

 

Przeczytaj też: Biurowiec Ocean Office Park w Krakowie w budowie

Widzewska Manufaktura w Łodzi – startuje budowa

Cavatina Hall – pierwsza inwestycja mixed-use w Bielsku-Białej

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.