Cavatina Hall – pierwsza inwestycja mixed-use w Bielsku-Białej

13.05.2020

Cavatina Hall będzie pierwszym projektem mixed-use w Bielsku-Białej – połączy funkcję biurowo-usługową z kulturalną.

 

 

Inwestycja Cavatina Hall jest realizowana przez polskiego inwestora i dewelopera – Cavatina Holding. Powstaje w Bielsku-Białej u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej. Projekt połączy w unikatowy sposób funkcję biurową z kulturalną. Oprócz części biurowo-usługowej o powierzchni ponad 9000 m², zlokalizowana zostanie tu także sala koncertowa na 1000 osób oraz wysokiej klasy studio nagrań. Obiekt jest pierwszym w mieście budynkiem oferującym powierzchnię biurową klasy A.

W Cavatina Hall będzie udostępnionych wiele udogodnień, między innymi: rozbudowana infrastruktura rowerowa (miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów), lokal gastronomiczny z letnim ogródkiem na świeżym powietrzu oraz przestronne, zielone tarasy. Dla zmotoryzowanych zaplanowano ponad 200 miejsc parkingowych, które będzie można wygodnie rezerwować za pomocą telefonu przez aplikację budynkową Integral.

Część biurowo-usługowa obiektu zostanie oddana do użytkowania jeszcze w tym roku. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane i wykończeniowe.

 

 

Obecny status komercjalizacji obiektu jest na poziomie 50%. Kontrakt na wynajem powierzchni biurowej w obiekcie podpisała już między innymi firma Ellie Mae AIQ, dostarczająca technologię opartą na chmurze na potrzeby amerykańskiego rynku kredytów hipotecznych. Biuro w Bielsku-Białej będzie głównym Centrum Operacyjnym Ellie Mae w Polsce. Firmę reprezentował w transakcji najmu Cushman & Wakefield.

 

Przeczytaj też: Chmielna 89 – nowy biurowiec w Warszawie

Budynek jak instrument, budowa jak dyrygentura

Biurowiec Olivia Prime w Gdańsku gotowy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in