7R Park Lublin – nowy kompleks magazynowy

14.05.2020

7R Park Lublin będzie zespołem nowoczesnych obiektów magazynowych zlokalizowanych w przemysłowej części Lublina.

 

 

7R Park Lublin to nowy projekt dewelopera magazynowego 7R. Kompleks logistyczny utworzy pięć budynków o łącznej powierzchni blisko 110 000 m². Inwestycja jest obecnie w fazie planowania i projektowania.

Położenie 7R Park Lublin w odległości tylko 3 km od obwodnicy miasta zapewni dostęp do dróg ekspresowych S12 i S19. Z jednej strony infrastruktura drogowa oraz kolejowa Lublina pozwoli najemcom kompleksu na prowadzenie efektywnych operacji logistycznych na terenie kraju oraz za jego wschodnią granicą. Z drugiej natomiast umiejscowienie inwestycji w dzielnicy przemysłowej, niedaleko centrum miasta, umożliwi wprowadzenie rozwiązań typowych dla magazynów miejskich.

– Nasz lubelski kompleks, ze względu na położenie w granicach miasta, zaoferuje najemcom obiekty wielofunkcyjne. Znajdą się wśród nich duże hale magazynowe, powierzchnie dostosowane do prowadzenia działalności produkcyjnej oraz małe moduły około 2000 m², typowe dla naszych magazynów miejskich City Flex. Łącząc różne parametry budynków w jednym parku logistycznym, chcemy stworzyć elastyczną ofertę odpowiadającą na różne potrzeby najemców – mówi Maciej Krawiecki – Head of Leasing w 7R.

W analizie potencjału gospodarczego i wyborze lokalizacji pod nowy projekt wspierała dewelopera firma CBRE.

 

Czytaj także: 7R Park Łódź East I – nowy kompleks logistyczny w Łodzi

Popyt na magazyny rośnie

Rozbudowa Panattoni Park Szczecin I

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in