Bliskie Piaseczno ukończone

12.07.2023

Bliskie Piaseczno to nowo budowane osiedle Ghelamco. Będzie on powstawało etapami.

 

Bliskie Piaseczno

 

Bliskie Piaseczno zostało oddane do użytku. Został ukończony pierwszy jego etap. Osiedle mieszkaniowe jest zlokalizowane pod Warszawą.

Bliskie Piaseczno to kameralna inwestycja o ciekawej architekturze i, jak deklaruje deweloper, wysoką jakością wykończenia oraz funkcjonalnością. W I etapie inwestycji powstały 2 trzypiętrowe budynki ze 156 mieszkaniami o rozkładach 2-, 3- i 4-pokojowych oraz 27 lokalami usługowymi. W holu wejściowym dominuje jasna, naturalna kolorystyka – zieleń i elementy okładzin portali windowych w kolorze jasnego drewna.

 

Bliskie Piaseczno

 

Duże okna, balkony, ogródki tarasowe i przeszklone loggie w formie werandy mają za zadanie zapewnić komfort. Pod budynkiem powstała 2-kondygnacyjna hala garażowa. Jest też parking naziemny, a także wózkownia i rowerownia dostępne dla mieszkańców. W budynku zamontowano antywłamaniowe drzwi do lokali. Na osiedlu zainstalowano monitoring. Bliskie Piaseczno jest również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowoczesna koncepcja osiedla Bliskie Piaseczno zakłada integrację mieszkańców wokół starannie zaprojektowanych dziedzińców. Znajdują się na nich liczne nasadzenia: drzewa, krzewy i kwitnące byliny oraz mała architektura w formie nowoczesnych ławek i podestów. Budynki połączone przejściem w podcieniu ułatwiają komunikację pomiędzy dziedzińcami.

 

Bliskie Piaseczno

 

Osiedle powstało przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, przy granicy Piaseczna i w sąsiedztwie jego osiedli mieszkaniowych oraz rozwiniętej infrastruktury, w tym stacji PKP i SKM i przystanków autobusowych. W ciągu zaledwie 25 minut można stąd dojechać samochodem do ścisłego centrum Warszawy nową trasą S7.

Deweloper planuje już realizację II etapu osiedla, który obejmie 140 mieszkań.

 

Czytaj także:

Bliska Magdalenka – nowe osiedle domów

Gaia Park w Konstancinie w sprzedaży

Stacja Dom w Piasecznie – IV etap gotowy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in