Bliska Magdalenka – nowe osiedle domów

20.06.2023

Bliska Magdalenka w Słominie pod Warszawą będzie nowym osiedlem 35 domów wyposażonych w proekologiczne rozwiązania.

 

Bliska Magdalenka

 

Bliska Magdalenka to kameralne osiedle na przedmieściu, położone z dala od miejskiego zgiełku i chaosu. Usytuowane jest w pobliżu Lasów Sękocińskich i zielonych terenów Magdalenki oraz gminy Lesznowola.

Bliska Magdalenka to osiedle, na którym powstanie w sumie 35 domów jednorodzinnych o powierzchni od 80 m² do 116 m². Każdy dom będzie mieć swój ogródek o powierzchni od 47 m² do 268 m². Osiedle jest położone w otulinie lasów Magdalenki w Słominie pod Warszawą. Budynki zaprojektowano jako nowoczesne bryły. W domach zastosowano proekologiczne rozwiązania, takie jak: pompa ciepła, możliwość szybkiej instalacji paneli fotowoltaicznych czy wydajne ogrzewanie podłogowe.

 

Bliska Magdalenka

 

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy dzięki trasom S7, S8 i POW. Dojazd autem do centrum stolicy zajmuje ok. 25 minut, a do zagłębia biurowego na Mokotowie – ok. 18 minut.

CK Development, deweloper specjalizujący się w budowie nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy, wprowadził już domy do sprzedaży. Ceny zaczynają się od 7100 PLN/m². Większość domów spełnia kryterium cenowe Programu Pierwsze Mieszkanie (Bezpieczny Kredyt 2%). Oddanie inwestycji do użytku przewidziane zostało na IV kwartał 2024 r.

 

Wizualizacje: CK Development

 

Czytaj także:

Osiedle SOHO by Yareal w Warszawie – budowa III etapu

Osiedle Lumea 2 na warszawskim Bemowie

Obrzeżna – nowy projekt PRS w Warszawie

 

Zobacz też: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.