Osiedle Lumea 2 na warszawskim Bemowie

28.03.2023

Osiedle Lumea 2 powstaje w pobliżu budowanej stacji metra Chrzanów. Ruszyła sprzedaż mieszkań.

 

Osiedle Lumea 2

 

Osiedle Lumea 2 w Warszawie utworzą dwa czterokondygnacyjne budynki. Znajdzie się w nich 127 mieszkań z ogródkami, loggiami i tarasami na dachach. Z tych ostatnich skorzystają mieszkańcy wybranych lokali na ostatnim piętrze. Na tarasy będzie można wejść po schodach zewnętrznych.

Osiedle Lumea 2 zaprojektowano w minimalistycznym stylu i jasnej kolorystyce. Całość zaakcentuje subtelne, dekoracyjne oświetlenie zainstalowane na elewacji. Dostępne będą mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 27 do 91 m². Zaletą lokali będą duże okna, sięgające od podłogi do sufitu, dzięki czemu każde z pomieszczeń zostanie odpowiednio nasłonecznione.

 

Osiedle Lumea 2

 

Na osiedlu powstaną stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a w częściach wspólnych pojawi się oświetlenie LED, które pozwoli na oszczędzanie energii. Na terenie inwestycji zamontowane zostaną poidełka oraz karmniki dla ptaków, a także budki dla owadów pożytecznych, takich jak biedronki czy pszczoły. Obok budynków ulokowany zostanie również zielony plac zabaw. Powstaną hala garażowa dla 117 samochodów oraz 19 miejsc parkingowych w strefie naziemnej, a także stojaki rowerowe dostępne przy każdej z klatek wejściowych do budynków. Cała inwestycja będzie monitorowana.

 

Osiedle Lumea 2

 

Lumea 2 mieści się na dynamicznie się rozwijającym warszawskim Chrzanowie. W odległości zaledwie 700 m znajduje się budowana stacja metra Chrzanów, dzięki której mieszkańcy będą mogli się dostać się do centrum Warszawy. Wyjazd z miasta, w niecałe 5 minut, zapewnia szybki dojazd do trasy S8.

Budowa inwestycji ruszy w II kwartale 2023 r., a jej zakończenie zaplanowano na I kwartał 2025 r. Ruszyła już sprzedaż mieszkań. Deweloperem jest Bouygues Immobilier Polska.

 

Czytaj także:

Nova Talarowa powstaje na warszawskiej Białołęce

Neo Natolin w Warszawie – osiedle domów

Osiedle NEOWO w Warszawie – rusza budowa

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.