Nova Talarowa powstaje na warszawskiej Białołęce

07.02.2023

Trzypiętrowy budynek Nova Talarowa będzie mieć 142 mieszkania z ogródkami, antresolami i tarasami.

 

Nova Talarowa

 

Nova Talarowa zlokalizowana jest przy ulicy Talarowej powstanie Nova Talarowa w Warszawie. Budynek zostanie zbudowany na planie litery U. Jego bryła będzie się charakteryzowała minimalistyczną architekturą i jasną kolorystyką przełamaną drewnem na elewacji i grafitowymi balustradami balkonów.

Nova Talarowa będzie miała trzy piętra. Na parterze znajdą się mieszkania z ogródkami, a wybrane lokale będą miały antresole i tarasy na dachu. Do pozostałych będą należały balkony.

W budynku zaplanowano 142 mieszkania o metrażach od 26 do 115 m² – od kawalerek po mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. W części z nich zaprojektowano okna przy samej kuchni, co umożliwia oddzielenie tych pomieszczeń od siebie.

 

Nova Talarowa

 

Aranżacja części wspólnych inwestycji nawiązuje do terenów nadwiślanych i otaczającej natury. Ich stylistyka stanowi kontynuację ponadczasowej oraz geometrycznej formy budynku, a drewno we wnętrzach koresponduje z wykończeniem wewnętrznych części balkonów. W częściach wspólnych zaprojektowano m.in. tkaninowe tapety oraz wielkoformatowe kafle w barwach nawiązujących do kolorów ziemi.

Centrum Novej Talarowej stanowi patio, na którym zaplanowano plac zabaw, a także miejsce do wypoczynku. Znajdą się tam ławki, budki lęgowe i karmniki dla ptaków oraz roślinność. Zieleń w postaci pnączy pojawi się także na konstrukcjach wertykalnych budynku, a zadaszenia ramp zjazdowych do garażu pokryte zostaną roślinami. Dodatkowo na dachu znajdzie się jasna membrana, która zapobiega przegrzewaniu się mieszkań w lecie. W podziemnej hali garażowej będzie mogło zaparkować 116 samochodów, a na zewnątrz – 29. Do najbliższego przystanku autobusowego jest 240 m, a do przystanku tramwajowego – 700 m.

Budynek buduje deweloper Bouygues Immobilier Polska. Nova Talarowa powstanie niedaleko Essentiel Talarowa, osiedla, które pod koniec 2022 r. deweloper przekazał do użytkowania mieszkańcom.

 

Przeczytaj też:

Neo Natolin w Warszawie – osiedle domów

Osiedle NEOWO w Warszawie – rusza budowa

Linde Résidence II – nowe apartamenty na Starych Bielanach

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.