Neo Natolin w Warszawie – osiedle domów

24.01.2023

Neo Natolin to w sumie 300 domów jednorodzinnych o wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w Wilanowie.

 

Neo Natolin

 

Neo Natolin to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych, które jest ulokowane przy ul. Stefana Korbońskiego na warszawskim Wilanowie. Na 36,5-hektarowej działce powstanie docelowo 300 domów wraz z infrastrukturą rekreacyjną. W pierwszym etapie inwestycji rozpoczęły się już prace budowlane związane z posadowieniem konstrukcji budynków.

 

Neo Natolin

 

Neo Natolin charakteryzuje elegancka i nowoczesna architektura oraz wysokiej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą mieszkańcom prywatność i liczne udogodnienia. Domy powstaną w zabudowie bliźniaczej i zostaną połączone ze sobą jedynie garażami. Każdy z lokali mieszkalnych będzie miał działkę o powierzchni od ok. 580 do 990 m², a 70% powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Obecnie prowadzone są prace ziemne w zakresie wymiany gruntu, przygotowywane jest także podłoże pod drogi publiczne i wewnętrzne inwestycji oraz trwają prace nad wykonaniem specjalnych platform umożliwiających posadowienie płyt fundamentowych pod budowę domów. Dotychczas wykonano pięć platform i przekazano je firmie wykonawczej, która będzie realizowała płytę fundamentową.

 

Neo Natolin

 

Neo Natolin należy do grupy deweloperskiej Real Management S.A. Wykonawcami prac budowlanych pierwszego etapu zostały firmy DTM sp. j. oraz Totalbud S.A. W styczniu 2023 r. rozpoczęły one prace m.in. w zakresie wykonania stanu surowego otwartego, instalacji sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych. W niedalekiej przyszłości planowane jest wznoszenie ścian konstrukcyjnych pierwszych pięciu domów.

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy oraz zapewnia dogodne połączenie z obrzeżami miasta. Niedaleko osiedla znajduje się stacja metra Kabaty, a także przystanki komunikacji miejskiej.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest pracowania APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Inwestycja będzie oddana do użytku III kwartale 2024 r. Real Management S.A. uruchomił już proces sprzedaży domów Neo Natolin.

 

 

Jest to trzeci projekt dewelopera z kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada już Rezydencje Chojnów obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami.

 

Przeczytaj też:

Osiedle NEOWO w Warszawie – rusza budowa

Kamienica Św. Barbary 2a w Warszawie przejdzie renowację

Ursynów #22 – nowe osiedle w Warszawie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in