Ursynów #22 – nowe osiedle w Warszawie

18.11.2022

Ursynów #22 będzie nowoczesnym osiedlem położonym na północnym Ursynowie. W dwóch połączonych ze sobą budynkach znajdą się w sumie 174 mieszkania.

 

Ursynów #22

 

Projekt osiedla Ursynów #22 cechuje architektura w duchu nowoczesnego projektowania o eleganckich, prostych podziałach i proporcjach. Inwestycja będzie się składać z dwóch połączonych brył: 6-piętrowej i 11-piętrowej. Znajdą się w nich w sumie 174 lokale o szerokiej palecie rozkładów i metraży. Nabywcy będą mogli wybierać spośród mieszkań 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych, które zostaną wyposażone w przestronne loggie. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W przyziemiu budynku znajdą się powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe.

Ursynów #22 powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, 1,3 km od granicy z Mokotowem. Takie położenie zapewnia dobry dojazd do pozostałych części Warszawy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od najbliżej stacji metra (przystanek Stokłosy).

W pobliżu inwestycji znajdują się rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska oraz Park Odkrywców Polskich. W odległości 4,5 km jest położony natomiast Las Kabacki.

Ukończenie osiedla zaplanowano na 2024 r. Jest to wspólna inwestycja firm deweloperskich: Develii oraz hiszpańskiej Grupo Lar Polska. Projekt osiedla przygotowała pracownia architektoniczna JEMS Architekci.

 

Czytaj także:

Stacja Dom w Piasecznie – IV etap gotowy

Prestovia House – nowe mieszkania w Warszawie

BOHEMA – Strefa Praga – inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

Rezydencja Iwicka w Warszawie ukończona

Zobacz też: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in