Prestovia House – nowe mieszkania w Warszawie

17.11.2022

Prestovia House to budynek mieszkalny, który powstał na warszawskiej Pradze. Znajdują się w nim w sumie 162 lokale.

 

Prestovia House

 

Osiedle Prestovia House w Warszawie zostało wybudowane przez firmę deweloperską Develia. Nowoczesny budynek powstał przy ul. Jagiellońskiej 45a w dzielnicy Praga Północ. W 8-kondygnacyjnym budynku o kaskadowej konstrukcji znajdują się 162 mieszkania. W inwestycji są zarówno małe, kompaktowe lokale, jak i duże, kilkupokojowe apartamenty z balkonami lub tarasami. Powierzchnia mieszkań wynosi od 30 do 95 m². W obiekcie znajduje się również garaż podziemny ze schowkami lokatorskimi. Powstało także zielone patio dla mieszkańców oraz ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe.

Prestovia House jest usytuowana blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, dwóch linii metra, a także Ronda Starzyńskiego. Jest stąd także niedaleko do trasy S8, stacji PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej – Dworca Wileńskiego i Dworca Gdańskiego.

Odległość od warszawskiego Starego Miasta wynosi tylko 2,5 km. Dodatkowym atutem projektu jest dostęp do naturalnej zieleni wzdłuż Wisły. Pobliskie Łąki Golędzinowskie stwarzają warunki do aktywności i odpoczynku.

Ceny ostatnich wolnych mieszkań w Prestovia House wynoszą ok. 12 500 zł/m².

Generalnym wykonawcą inwestycji była firma NDI. Prace budowlane trwały od 2020 r., a budynek ukończono w październiku 2022 r.

 

Czytaj także:

BOHEMA – Strefa Praga – inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

Rezydencja Iwicka w Warszawie ukończona

Gardenia Lagom – nowe osiedle w Warszawie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in